ATTICAT Legíny Eiffel White S

ATTICAT Legíny Eiffel White S

ATTICAT Legíny Eiffel White S

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Oblečení
Dodavatel:Atticat
Cena:479.00 Kč
ATTICAT Legíny Eiffel White S 2,75 (55%) 29 hodnocení

Již dlouho sníte o báječné cestě do Paříže? Pořiďte si dívčí legíny AttiCat Eiffel, které jsou ozdobeny nejen noční Eiffelovou věží, ale i kočičkami ve stylu Disney! Tyto legíny, stejně jako ostatní výrobky značky AttiCat, byly vytvořeny ve spolupráci s ilustrátorem Disney Studio – Herve Chiquetem. Krásné legíny poslouží nejen jako stylové kalhotky, ale i místo punčocháčků. V sortimentu objevíte 3 praktická provedení, která jsou ozdobena milými kočičkami. Zažijte spoustu zábavy s krásnými legínami od značky ATTICAT! Velikostní řada: S/68–80cm/6–12 měsíců M/80–92cm/12–24 měsíců Materiál: bavlna – 95%, polyuretan – 5%


 • ATTICAT Legíny Eiffel White M
  ATTICAT Legíny Eiffel White M

  Již dlouho sníte o báječné cestě do Paříže? Pořiďte si dívčí legíny AttiCat Eiffel, které jsou ozdobeny nejen noční Eiffelovou věží, ale i kočičkami ve stylu..

  479.00 Kč
 • ATTICAT Legíny Denim Blue S
  ATTICAT Legíny Denim Blue S

  Chystáte se do školky nebo na dovolenou? Pořiďte si tyto chlapecké legínky AttiCat Denim, které jsou provedeny v praktické tmavě džínové barvě. Tento model je na kolenou..

  479.00 Kč


Hledáte Spodní díly oblečení pro děti a kojence? V sekci oblečení a doplňky | oblečení | dětské a kojenecké oblečení je možné objevit jedinečné atticat legíny eiffel white s!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt