ATTIPAS Botičky dětské Natural Herb 2Tone L

ATTIPAS Botičky dětské Natural Herb 2Tone L

ATTIPAS Botičky dětské Natural Herb 2Tone L

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Oblečení
Dodavatel:Attipas
Cena:549.00 Kč
ATTIPAS Botičky dětské Natural Herb 2Tone L 5 (100%) 32 hodnocení

Dopřejte vašim dětem přirozenou chůzi s chytrými botičkami Attipas. Díky atraktivnímu designu si tyto botky vaše děti zamilují na první pohled. Vlastnosti: Předností těchto botiček je měkký a pružný materiál. Podrážka je prodyšná, nožka v ní může dýchat a nezapařuje se. Botky jsou vyrobeny bez použití lepidla, toxických látek a formaldehydu. Prostorná špička pro volný pohyb prstů umožňuje zdravou chůzi a napomáhá aktivizaci krevního oběhu. Lze prát v pračce do teploty 30°C (program na ruční praní, doporučujeme prát s použitím síťky na praní). Botičky byly vyvinuty špičkovými designéry, ve spolupráci se zkušenými ortopedy a dětskými lékaři. Materiál: Ponožka: bavlna Podrážka: silikon S = délka chodidla 96–108 mm M = délka chodidla 109–115 mm L = délka chodidla 116–125 mm XL = délka chodidla 126–135 mm


  • ATTIPAS Botičky dětské Marine Handle XL
    ATTIPAS Botičky dětské Marine Handle XL

    Dopřejte vašim dětem přirozenou chůzi s chytrými botičkami Attipas. Díky atraktivnímu designu si tyto botky vaše děti zamilují na první pohled. Vlastnosti: Předností..

    499.00 Kč


Hledáte Dětské dupačky? V sekci oblečení a doplňky | oblečení | dětské a kojenecké oblečení je možné objevit jedinečné attipas botičky dětské natural herb 2tone l!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt