AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 pink

AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 pink

AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 pink

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:GLOBBER
Cena:2491.00 Kč
AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 pink 3,25 (65%) 23 hodnocení

S touto koloběžkou se Vaše dítě hezky zabaví. Podrobnosti: Nová konstrukce 5v1,nyní s výškově nastavitelným a rozšíženým sedátkem Snadná přestavba na tříkolku pomocí táhla S ergonomickým sedákem a úchyty S dodatečnými opěrkami nohou. X-Cross - stabilní a optimální kontrola s nylonovým zesílením Bi-Injektion stupátko z gumového, protiskluzového materiálu Snadné a jisté řízení Níže položené stupátko zvyšuje pohodlí a řízení Ergonomické úchyty Bi-Injection ve dvou barvách, odolné a pohodlné. Řidítka jsou snímatelná a výškově nastavitelná s ohledem na výšku dítěte Řídicí náprava s kuličkovým ložiskem pro optimální ovládání Mechanická brzda s ochranou paprsků PU Super High Rebound kolečka, 120 mm a 80 mm Nosnost max. 50 kg jako koloběžka a 20 kg jako tříkolka se sedátkem Věk: od 12 měsíců Upozornění Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu!


 • Space Scooter Junior X 360 blue
  Space Scooter Junior X 360 blue

  Space Scooter pro ty nejmenší ve skvělém designu, upoutá každého. V juniorské verzi lze skútr použít pouze Spacescooter a ne jako jednu z větších verzí (X580) jako..

  2813.00 Kč
 • AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 zelená
  AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 zelená

  S touto koloběžkou se Vaše dítě hezky zabaví. Podrobnosti: Nová konstrukce 5v1,nyní s výškově nastavitelným a rozšíženým sedátkem Snadná přestavba na tříkolku..

  2491.00 Kč
 • Space Scooter® X 580 modrý
  Space Scooter® X 580 modrý

  Koloběžka Space Scooter® je poháněna pohybem. To může probíhat dvěma způsoby: Pohybováním nášlapné plochy nahoru a dolů Odrážením Velmi účinná zadní brzda..

  4282.00 Kč
 • Space Scooter® X 580 růžový
  Space Scooter® X 580 růžový

  Kloběžka Space Scooter® je poháněna pohybem. To může probíhat dvěma způsoby: Pohybováním nášlapné plochy nahoru a dolů Odrážením Velmi účinná zadní brzda..

  3838.00 Kč
 • AUTHENTIC SPORTS Globber Primo Skládací růžová
  AUTHENTIC SPORTS Globber Primo Skládací růžová

  Díky skládacímu Globber Primo v růžové se vaše dítě bude bavit! Scoot Přichází k vám domů s mnoha detaily. Nová koncepce designu umožňuje snadné skládání. Díky..

  1694.00 Kč


Hledáte Koloběžky? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné authentic sports koloběžka globber evo comfort 5 v 1 pink!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt