AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 pink

AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 pink

AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 pink

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:GLOBBER
Cena:2660.00 Kč
AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 pink 4 (80%) 16 hodnocení

S touto koloběžkou se Vaše dítě hezky zabaví. Podrobnosti: Nová konstrukce 5v1,nyní s výškově nastavitelným a rozšíženým sedátkem Snadná přestavba na tříkolku pomocí táhla S ergonomickým sedákem a úchyty S dodatečnými opěrkami nohou. X-Cross - stabilní a optimální kontrola s nylonovým zesílením Bi-Injektion stupátko z gumového, protiskluzového materiálu Snadné a jisté řízení Níže položené stupátko zvyšuje pohodlí a řízení Ergonomické úchyty Bi-Injection ve dvou barvách, odolné a pohodlné. Řidítka jsou snímatelná a výškově nastavitelná s ohledem na výšku dítěte Řídicí náprava s kuličkovým ložiskem pro optimální ovládání Mechanická brzda s ochranou paprsků PU Super High Rebound kolečka, 120 mm a 80 mm Nosnost max. 50 kg jako koloběžka a 20 kg jako tříkolka se sedátkem Věk: od 12 měsíců Upozornění Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu!


 • Space Scooter® Junior X 360 růžový
  Space Scooter® Junior X 360 růžový

  Space Scooter pro ty nejmenší ve skvělém designu, upoutá každého. V juniorské verzi lze skútr použít pouze Spacescooter a ne jako jednu z větších verzí (X580) jako..

  2569.00 Kč
 • JAMARA Kick Light Scoot ho oranžová
  JAMARA Kick Light Scoot ho oranžová

  Kop Light Scoot, který se optimálně nabízí pro trénink váhy. Robustní konstrukce Kick Light Scoot er je vybavena třemi koly, brzdou zadního kola, kuličkovými ložisky..

  905.00 Kč
 • AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo 4 v 1 pink
  AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo 4 v 1 pink

  S touto koloběžkou se Vaše dítě hezky zabaví. Podrobnosti: Skvělý nový design Snadná přestavba na tříkolku pomocí táhla S ergonomickým sedákem a úchyty Lze používat..

  1950.00 Kč
 • AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 zelená
  AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 zelená

  S touto koloběžkou se Vaše dítě hezky zabaví. Podrobnosti: Nová konstrukce 5v1,nyní s výškově nastavitelným a rozšíženým sedátkem Snadná přestavba na tříkolku..

  2486.00 Kč
 • Space Scooter® X 580 modrý
  Space Scooter® X 580 modrý

  Koloběžka Space Scooter® je poháněna pohybem. To může probíhat dvěma způsoby: Pohybováním nášlapné plochy nahoru a dolů Odrážením Velmi účinná zadní brzda..

  4282.00 Kč
 • AUTHENTIC SPORTS Hliníková koloběžka Muuwmi ST černooranžová 200 mm
  AUTHENTIC SPORTS Hliníková koloběžka Muuwmi ST černooranžová 200 mm

  S touto koloběžkou si užijete mít spoustu zábavy! Koloběžka je dodávána s krásnými kolečky a mnoha doplňky. Mezi jinými nabízí toto vozítko kuličková ložiska s 200..

  1382.00 Kč
 • HUDORA Flitzkids 2.0 blue
  HUDORA Flitzkids 2.0 blue

  Podrobnosti: Model: Flitzkids 2.0 Barva: modrá Upozornění Používejte s ochrannými pomůckami...

  1998.00 Kč
 • Space Scooter® X 580 matná černá
  Space Scooter® X 580 matná černá

  Kloběžka Space Scooter® je poháněna pohybem. To může probíhat dvěma způsoby: Pohybováním nášlapné plochy nahoru a dolů Odrážením Velmi účinná zadní brzda..

  3217.00 Kč


Hledáte Koloběžky? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné authentic sports koloběžka globber evo comfort 5 v 1 pink!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt