AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 pink

AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 pink

AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 pink

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:Authentic Sports
Cena:2786.00 Kč
AUTHENTIC SPORTS koloběžka Globber Evo Comfort 5 v 1 pink 5 (100%) 21 hodnocení

S touto koloběžkou se Vaše dítě hezky zabaví. Podrobnosti: Nová konstrukce 5v1,nyní s výškově nastavitelným a rozšíženým sedátkem Snadná přestavba na tříkolku pomocí táhla S ergonomickým sedákem a úchyty S dodatečnými opěrkami nohou. X-Cross - stabilní a optimální kontrola s nylonovým zesílením Bi-Injektion stupátko z gumového, protiskluzového materiálu Snadné a jisté řízení Níže položené stupátko zvyšuje pohodlí a řízení Ergonomické úchyty Bi-Injection ve dvou barvách, odolné a pohodlné. Řidítka jsou snímatelná a výškově nastavitelná s ohledem na výšku dítěte Řídicí náprava s kuličkovým ložiskem pro optimální ovládání Mechanická brzda s ochranou paprsků PU Super High Rebound kolečka, 120 mm a 80 mm Nosnost max. 50 kg jako koloběžka a 20 kg jako tříkolka se sedátkem Věk: od 12 měsíců Upozornění Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu!


 • AUTHENTIC SPORTS Globber Elite Deluxe se svítícími kolečky tmavě modrá
  AUTHENTIC SPORTS Globber Elite Deluxe se svítícími kolečky tmavě modrá

  S touto koloběžkou se Vaše dítě hezky zabaví. Globber koloběžka se svítícími kolečky přijíždí až k Vám. Výška řídítek je nastavitelná, což umožňuje pohodlnou..

  2446.00 Kč
 • PUKY R 07 L koloběžka bílá kiwi 5419
  PUKY R 07 L koloběžka bílá kiwi 5419

  Ať již na cestě do školy, na sport - nebo jen tak ... Jízda na nové koloběžce Air Scooter R 07 L je zárukou legrace. Velké koloběžky s pohodlnými pneumatikami tlumí..

  3590.00 Kč
 • PUKY koloběžka R 1 růžová
  PUKY koloběžka R 1 růžová

  Nový design modelů malých koloběžek byl záměrně inspirován skvělou konstrukcí velkých koloběžek s nafukovacími kolečky. Jízdní komfort a bezpečnost stojí u těchto..

  1790.00 Kč


Hledáte Koloběžky? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné authentic!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt