BEABA toaletní taška s 9 doplňky šedá od narození

BEABA toaletní taška s 9 doplňky šedá od narození

BEABA toaletní taška s 9 doplňky šedá od narození

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kosmetika pro miminko
Dodavatel:Beaba
Cena:871.00 Kč
BEABA toaletní taška s 9 doplňky šedá od narození 5 (100%) 18 hodnocení

První sada péče od BEABA se vyznačuje zejména kompaktností a přizpůsobivostí. Otočný háček usnadňuje zavěšení toaletního sáčku a mnoho oddílů je obzvláště praktické. Ideální pro péči o vaše dítě, protože obsahuje veškeré příslušenství, které potřebujete pro péči o vaše dítě. Detaily produktu: Design Šedá / Zelená / Žlutá Rozsah dodávky: koupelnový teploměr, digitální horečka teploměr, nůžky, nůžky na nehty, kartáč na vlasy, kroužek na zuby, dětský zubní kartáček, nosní odsávač, pilník na nehty, toaletní taška Různé moduly pro usnadnit skladování příslušenství: uvnitř elastických přihrádek a dvou kapes na zip, 1 kapsy vzadu Integrovaný otočný hák: pro snadné zavěšení kultivačního vaku ve všech situacích Roste s Vy: Vhodné od narození do dětství Materiál kultivačního vaku: 100% polyester


 • Naïf startovací sada 2x 75ml 2x 100ml 2x 200ml
  Naïf startovací sada 2x 75ml 2x 100ml 2x 200ml

  Seznam nejdůležitějších věcí pro vaše dítě se prodlužuje a prodlužuje. Co opravdu potřebujete? Se sadou Starter Kit získáte všechny výrobky péče o dítě, které..

  1658.00 Kč
 • bébé-jou® dárková sada: Blush Baby pink
  bébé-jou® dárková sada: Blush Baby pink

  Malé ručky a nožky vyžadují péči. bébé-jou nabízí kompletní a vysoce kvalitní sortiment toaletních potřeb. Pro Vaše dítě je dobré jen to nejlepší! Sada na manikúru..

  639.00 Kč
 • AVENT Dětská pečující sada s taštičkou SCH40000
  AVENT Dětská pečující sada s taštičkou SCH40000

  První pečující sada od Philips AVENT obsahuje všechno důležité pro péči o Vaše dítě. 11 dílná sada obsahuje - digitální teplomět, měkký dětský kartáč, mini..

  834.00 Kč
 • babyJem Sada péče o dítě modrá
  babyJem Sada péče o dítě modrá

  Sada pro péči o dítě od babyJem obsahuje vše, co potřebujete pro péči o dítě. 9-dílná sada je uložena v praktickém úložném vaku. Zahrnuty jsou digitální klinický..

  1098.00 Kč
 • Miniland Pečující sada pro miminko modrá
  Miniland Pečující sada pro miminko modrá

  Obsahuje sedm důležitých kosmetických pomůcek pro péči a hygienu o ty nejmenší. Kompletní sada tvoří: 1x kapátko 1x odsávačku nosu 1x hřeben 1x hřeben z přírodních..

  456.00 Kč
 • Naif sada péče Kids Essentials 2 x 200 ml 1 x 192
  Naif sada péče Kids Essentials 2 x 200 ml 1 x 192

  Malí milují b aden. Myslíme si, že by to mělo být provedeno bez agresivních přísad a chemických pěnidel jako SLS a SLS. Ale pěna by tím neměla trpět. Balíček Children-..

  552.00 Kč


Hledáte Pěstící sady? V sekci péče | kosmetika pro miminko je možné objevit jedinečné beaba toaletní taška s 9 doplňky šedá od narození!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt