Vážka Bino Batoh malý

Vážka Bino Batoh malý

Vážka Bino Batoh malý

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Školka a škola
Dodavatel:Bino
Cena:555.00 Kč
Vážka Bino Batoh malý 4,25 (85%) 29 hodnocení

S tímto batohem je každé dítě dokonale vybaveno pro každodenní cestu do mateřské školy. Kompaktní batoh (cca 10 x 19 x 24 cm) s motivem dětské ropuchy S má rukojeť a nastavitelný popruh, pomocí kterého můžete batoh dokonale upravit pro své dítě. Batoh je vhodný již pro děti od 18 měsíců. Uvnitř je příjemné místo pro jídlo, pití nebo jiné drobné věci. Details: Rozměry: ca. 10 x 19 x 24 cm Malý barevný batoh Téma: Vážka S rukojetí a nastavitelnými popruhy z polypropylenu Materiál: hlavně polyester Věk: od 18 měsíců úcta Délka pásu by měla být upravena dospělými.


 • Sterntaler Funkční batoh Donkey Emmi
  Sterntaler Funkční batoh Donkey Emmi

  Krásný dětský batoh s motivem oslíka Emmi. Praktické pro mateřské školy a volný čas. Hlavní přihrádka s dvojitým zipem, boční síťované kapsy a integrovaný název..

  638.00 Kč
 • Affenzahn dětský batoh Dinosaurus Dirk
  Affenzahn dětský batoh Dinosaurus Dirk

  Vyšívané detaily: Vždy jiné - s velkou radostí z detailu. Affenzahn - výšivky jsou s láskou ručně vyráběné a přinášejí zvířátkům jedinečný vzhled. Vytáhnutelný..

  905.00 Kč
 • sigikid batoh Tiger School
  sigikid batoh Tiger School

  Barevné zvířecí batohy šířily dobrou náladu již ráno. Díky tomu je cesta do školy, školky nebo školky opravdu zábavná. Plyšový rezavě červený batoh Tiger vyrobený..

  1327.00 Kč


Hledáte Batohy do školky? V sekci hračky | Školka a škola | batohy a tašky je možné objevit jedinečné bino!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt