Britax Römer First Class plus 2019 Wine Rose

Britax Römer First Class plus 2019 Wine Rose

Britax Römer First Class plus 2019 Wine Rose

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Autosedačky 0 - 18 kg
Dodavatel:Britax Römer
Cena:3990.00 Kč
Britax Römer First Class plus 2019 Wine Rose 4,25 (85%) 19 hodnocení

Třída 0+/1, hmotnost: 0 - 18 kg, věk: od narození do ca. 4 let First Class plus spojuje v sobě přednosti vajíčka a autosedačky umístěné po směru jízdy a chrání tak dítě od narození do 18 kg. Proti směru jízdy se montuje od narození do 13 kg a od 9 do 18 kg po směru jízdy. Autosedačka má dostatečnou ochranu proti bočnímu nárazu a prvek udržující odstup redukuje pohyb vpřed a zátěžové hodnoty v případě nehody. Měkce polstrovaná vložka ze 100% bavlny chrání citlivou oblast hlavy a týlu miminka. Díky svému ergonomickému tvaru navíc poskytuje extra oporu hlavy a pohodlí během jízdy autem. Detaily: Několikrát polohovatelná Jízda autem by měla být pro dítě co nejpohodlnější. Proto byla vyvinuta tato autosedačka s několika možnostmi nastavení pozic, jak ve směru tak proti směru jízdy, které lze snadno nastavit. Pro výlety bez stresu se šťastným dítětem. Novorozenecká vložka Novorozenci musejí být obzvlášt chráněni. Proto dodáváme i speciálně vyvinutou novorozeneckou vložku. Aby Vaše dítě leželo v pohodlné a ergonomické poloze. CLICK & SAFE® systém pásů Není snadné připásat dítě, aby nebyly pásy příliš těsně či volně. Proto byl vyvinut CLICK & SAFE® systém, který rodičům řekne, kdy je jejich dítě správně připoutáno. Když zatáhnete za nastavovač pásu, uslyšíte klik, jakmile sedí dítě připásané se správným napětím pásů. Speciální chrániče ramenou V případě čelního nárazu by se Vaše dítě pohybovalo vpřed. Speciální polstrování ramen udrží dítě pevně v autosedačce a zajistí, že je slabý krk dítěte velmi dobře chráněný. A přerozdělí síly, které vznikají při čelním nárazu, rovnoměrně na ramena a hruď. Hluboké, měkce polstrované bočnice Hluboké, měkce polstrované bočnice působí jako ochranný kokon, který tlumí tíhu bočního nárazu. Maximálně snižují riziko zranění Vašeho dítěte. Pětibodový pás Jsme přesvědčeni o tom, že pětibodové pásy jsou nejvhodnější pro ochranu Vašeho dítěte v autosedačce. Optimálně dítě chrání ve skořepině autosedačky. V případě nárazu přerozdělí pásový systém nárazové síly na pět bodů a zmírní je: na ramenou, bocích a zámku pásů mezi nohama. Tak je Vaše dítě chráněno v případě nehody ze všech stran. Rychle odnímatelný potah Někdy je to při provozu docela chaotické. Snadno dojde k rozlití nápoje, nebo se dítěti udělá za jízdy špatně. Vyvinuli jsme proto potah, který lze snadno sejmout a vyprat v pračce. Bez nutnosti vyvlékání pásů. Tak bude Vaše autosedačka opět čistá a můžete se vydat na cestu. Technická data: Upevnění v autě: tříbodový bezpečnostní pás vozidla Instalace: proti směru jízdy od narození do 13 kg a po směru jízdy od 9 - 18 kg Rozměry (v x š x h): 65 x 45 x 59 cm Hmotnost: 8,4 kg


 • Peg Pérego Primo Viaggio SL Polo 2019
  Peg Pérego Primo Viaggio SL Polo 2019

  Bezpečná autosedačka Primo Viaggio SL je schválená dle ECE R44/04 a je určená pro děti o hmotnosti do 13 kg (třída 0+) neboli od 0 do cca 1 roku. Díky “Adjustable Side..

  3990.00 Kč
 • AXKID Modukid Infant i-Size 2019 Red
  AXKID Modukid Infant i-Size 2019 Red

  Ideální pro každý den. Kojenecká autosedačka Axkid Modukid je povolena pro novorozence od 40 do 75 cm a do hmotnosti max. 13 kg. S hmotností pouhých 3,7 kg patří autosedačka..

  3780.00 Kč
 • MAXI COSI Cabriofix 2020 Essential Black
  MAXI COSI Cabriofix 2020 Essential Black

  Třída 0+ / od narození do ca. 12 měsíců (do 13 kg) Tato skořápka dokazuje její schopnosti! Ve velkých testech od Stiftung Warentest dopadlo vajíčko CabrioFix od Maxi Děti..

  2990.00 Kč
 • MAXI COSI Rock i-Size Essential Red 2020
  MAXI COSI Rock i-Size Essential Red 2020

  Vajíčko Rock od Maxi Cosi obdrželo u velkého testu od Stiftung Warentest vydání 06/2018 známku 1,7 a přesvědčilo na plné čáře. Nová autosedačka Maxi-Cosi nabízí..

  4190.00 Kč
 • odenwälder fusak Dauni fashion pebbles denim
  odenwälder fusak Dauni fashion pebbles denim

  Nadčasově elegantní s mazlivým klesáním pro přirozenou tepelnou retenci Podrobnosti o produktu: Větruvzdorné Bezpečnost -Bag - bezpečně mizí kabel Ochrana mazlení na konci..

  3198.00 Kč
 • cybex Gold Aton M 2020 Soho Grey
  cybex Gold Aton M 2020 Soho Grey

  Třída 0+, 0 až 13 kg, od narození do cca 18 měsíců Modulární inovace se setkává s nejvyššími bezpečnostními standardy Aton M nabízí společně se základnou Base M a..

  4536.00 Kč
 • ABC DESIGN Tulip Diamond Edition asphalt 2020
  ABC DESIGN Tulip Diamond Edition asphalt 2020

  Třída 0+, hmotnost: 0 až 13 kg, věk: od narození do ca. 15 měsíců Stylové. Vzácný. Exkluzivita: Nová definice estetiky. Velice kvalitní materiály, výrazné tvary a..

  3233.00 Kč
 • odenwälder Babycool malý fusak light coral
  odenwälder Babycool malý fusak light coral

  Značková kvalita z dílny odenwälder Coolmax je prodyšný materiál Hightech, který byl speciálně vyroben, aby odváděl vlhko na povrch látky. Tam se vlhko rychle vypaří,..

  1910.00 Kč


Hledáte Autosedačky 0 - 18 kg? V sekci autosedačky je možné objevit jedinečné britax!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt