Baby Einstein od kočárku kočárku Hape baby

Baby Einstein od kočárku kočárku Hape baby

Baby Einstein od kočárku kočárku Hape baby

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:HAPE
Cena:2238.00 Kč
Baby Einstein od kočárku kočárku Hape baby 4,25 (85%) 19 hodnocení

Dobrodružný kočárek je dětský chodítko a úložný prostor pro hračky v jednom. Další zábavu zajišťuje třídění tvarů, rotující větrný mlýn, barevné stavební bloky a ozubená kola pro změnu polohy. Pokud jsou ozubená kola ve správné poloze, při zatlačení kočárku se všichni otočí! Tento dětský chodítko je multifunkční osvětlení v dětském pokoji. Detaily produktu: Rozměry (DxŠxV): 48,5 cm x 38,4 cm x 47 cm Materiál: dřevo, plast Hmotnost: 3,4 kg S ozubenými koly pro přemístění Úložný prostor pro hračky Třídič třídičů, rotující větrná turbína a ozubená kola Věk: od 12 měsíců Pozor Než hračku dáte dítěti, odstraňte obalový materiál. Uschovejte prosím všechny důležité informace pro budoucí použití. Dekorace a barvy se mohou lišit!


 • HESS dětské chodítko medvídci přírodní
  HESS dětské chodítko medvídci přírodní

  Příroda Baby Walker Bear vybízí děti, aby chytily, dívaly se, plazily se, seděly, postavily se a podnikly své první kroky. Detaily produktu: Rozměry (délka x šířka) x..

  1933.00 Kč
 • fillikid Dětský chodítko šedá máta s klikatým háčkem
  fillikid Dětský chodítko šedá máta s klikatým háčkem

  S tímto chodcem z fillikid se vaše dítě učí chodit zábavným a hravým způsobem. Multifunkční hrací část v přední části vás zve k chytání a hraní. Je zde co..

  1437.00 Kč
 • Fisher- Price ® ​​Zábavné hry Deštný prales Jumper oo
  Fisher- Price ® ​​Zábavné hry Deštný prales Jumper oo

  Hop na měsíc a zpět jednou, se zábavou po celý den. S těmito přáteli z deštného pralesa vaše dítě může objevit tolik - a bude odměněno hudbou, světly a skvělými..

  4811.00 Kč
 • HESS Chodítko sova
  HESS Chodítko sova

  Tento výrobek je doporučován našimi porodními asistentkami. Přispívá k bezpečí a pohodlí Vás a Vašeho miminka. Chodítko s barevnými figurkami trénuje motoriku a..

  2026.00 Kč
 • bieco válečkový vysavač s kolotočem
  bieco válečkový vysavač s kolotočem

  S kolotočem Roller Wand Carousel od společnosti Bieco je učení chůze ještě zábavnější! Dřevěná tlačná hračka se tiše válí před vaším dítětem na dvou kolech s..

  508.00 Kč


Hledáte Chodítka - vozíky? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné baby!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt