DICKIE Toys Playlife Adventure Set

DICKIE Toys Playlife Adventure Set

DICKIE Toys Playlife Adventure Set

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Dickie
Cena:521.00 Kč
DICKIE Toys Playlife Adventure Set 5 (100%) 17 hodnocení

S Playlife Adventure nastaveným na nová dobrodružství! 13-dílná herní sada od Dickie Toys vám přináší v dětských pokojích dlouhotrvající zábavu a četná vzrušující dobrodružství. S pohyblivou akční figurkou Mercedes-Benz 500 4x42 a spoustou skvělého příslušenství můžete prozkoumat divočinu. Táborák s chladným světelným efektem a světelným a zvukovým modulem na střeše Mercedes-Benz G 500 4 × 4² poskytují správné pozadí. Po stisknutí tlačítka se přirozené zvuky a zvuky motoru a aktivují se přídavné světlomety. Terénní vozidlo má volnoběh a pohyblivé části a měří celkovou délku 23 cm. Otvírací dveře třídy G umožňují akční figurce bez problémů sedět za volantem. Sada Playlife Adventure v měřítku 1:24 je vhodná pro děti od tří let a díky vloženým bateriím mohou děti začít hrát okamžitě. Podrobnosti: rozměry: 12,2 x 34,5 x 17 cm délka: 23 cm Měřítko: 1:24 playlife Adventure set 13dílná hrací sada Mercedes-Benz G 500 4 × 4² s volnoběží Originální licence Mercedes-Benz táborák s ohněm Dobrodružné doplňky Plně pohyblivá akční figurka Světelná a zvuková funkce Pohyblivé části a otevírací dveře Potřebné baterie: 5 x LR44 1,5V Věk: od 3 let úcta Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty. Baterie jsou součástí balení.


 • BINO Jeřáb s příslušenstvím (14 ks)
  BINO Jeřáb s příslušenstvím (14 ks)

  Dřevěný stavební jeřáb pro malé stvitele Podrobnosti: Příslušenství: 2 postavy, 1 nákladní automobil, 2 dopravní značky, 2 kužele, 2 bariéry, 2 balíky a paleta..

  447.00 Kč
 • LENA Eco - Aktivní naběrač
  LENA Eco - Aktivní naběrač

  Eco Aktivní naběrač Číslo výrobku: 04212 Eco Aktivní naběrač pro lepší svět Z plastu. Pro nejmenší, kteří rádi kutí! Rozměr: ca. 37 cm Materiál: kov, plast...

  261.00 Kč
 • efko Tankové vozidlo pro město
  efko Tankové vozidlo pro město

  Kdo nechce mít svůj vlastní cisternový vůz? Zásobník nádrže lze otevřít. Vaše dítě může svou kreativitu volně otáčet a bude se bavit s cisternovým vozíkem efko ®...

  196.00 Kč
 • Děti koncept Truck Aiden
  Děti koncept Truck Aiden

  Kamion z masivního dřeva s prostorem pro osobní automobily a dalšími částmi potřebnými pro cestu, přívěs lze oddělit od přední části kamionu. Podrobnosti: rozměry: 10..

  942.00 Kč
 • Bino Auto vkládačka s xylofonem
  Bino Auto vkládačka s xylofonem

  Hračka je perfektní pro malé děti. Probouzí v nich zájem o hudbu a je také hračkou za pochodu. Použitím zvířecích skládaček může dítě vyvíjet koordinační..

  429.00 Kč
 • efko ® Hasič s postavou
  efko ® Hasič s postavou

  Požární motor od efko ® včetně postavy zrychluje srdce malých hasičských fanoušků! Sada obsahuje auto s jednou postavou. Takže můžete začít hrát okamžitě. Soubor je..

  243.00 Kč


Hledáte Vozidla a auta na dálkové ovládání? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let je možné objevit jedinečné dickie toys playlife adventure set!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt