DONE BY DEER Spirála Activity - růžová

DONE BY DEER Spirála Activity - růžová

DONE BY DEER Spirála Activity - růžová

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětské hračky
Dodavatel:Done by Deer
Cena:961.00 Kč
DONE BY DEER Spirála Activity - růžová 5 (100%) 23 hodnocení

Nechte malé prsty a oči prozkoumávat. Dotkněte se Croca a ten zašustí, zmáčkněte Raffi a ta na Vás zaječí zpět, nebo se podívejte na roztomilé děťátko v zrcátku. Velmi flexibilní hračka pro pohybovou aktivitu, která může být připevněna k lůžku, na autosedačku nebo dokonce na matčinu ruku. Objevte okouzlující svět Done by Deer a vytvořte si Happy Home styl. Všechny produkty Done by Deer se vyznačují inovativním designem, originalitou, jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů a 100% nezávadné.


 • TAF TOYS Spirála na kočárek Zahrada
  TAF TOYS Spirála na kočárek Zahrada

  Spirálu s chrasticími hračkami i kousátkem snadno připevníte na madlo kočárku nebo rukojeť autose­dačky. Úchyty na suchý zip pomáhají udržet spirálu na místě...

  440.00 Kč
 • SKIP HOP Hračka na C kroužku aktivní Bandana Buddies Lama 0m
  SKIP HOP Hračka na C kroužku aktivní Bandana Buddies Lama 0m

  Krásná hračka s praktickým úchytem na kočárek, které šustí ouška, v kapsičce nebo v tlapičce má kousátko nebo chrastítko. Kolem krku má šáteček / kousátko, které..

  539.00 Kč
 • B.TOYS Spirála na kočárek Wiggle Wrap
  B.TOYS Spirála na kočárek Wiggle Wrap

  Spirálu snadno připevníte k madlu kočárku, autosedačky či na postýlku. Zavěšené hračky upoutají pozornost dítěte a pomáhají rozvoji jeho smyslů. Vhodné pro děti od..

  472.00 Kč
 • BRIGHT STARTS Hračka závěsná PiP Busy Birdies™ 0 m
  BRIGHT STARTS Hračka závěsná PiP Busy Birdies™ 0 m

  Nyní si děťátko může užít zahradu plnou aktivit, bez ohledu na to kam jde. Detailní informace: sovička světélkuje a hraje čtyři veselé melodie chrastítko ve tvaru..

  419.00 Kč
 • BABYMOOV Hygienický set TRAVEL Azur
  BABYMOOV Hygienický set TRAVEL Azur

  Menší hygienický set obsahující: 1 hřebínek, 1 nůžky s kulatou špičkou a krytem, 1 pilníček, 1 silikonový kartáček, 1 digitální teploměr s ohebnou špicí a pouzdrem..

  679.00 Kč
 • BABYMOOV Kojenecký hygienický set
  BABYMOOV Kojenecký hygienický set

  V Babymoov Hygienickém setu naleznete odsávačku, hřebínek, nůžky, pilníček, kleštičky, silikonový kartáček, teploměry a kousátko. Praktická taška (vhodná i na..

  799.00 Kč
 • BABYMOOV Hygienický set Peach
  BABYMOOV Hygienický set Peach

  Hygienický set obsahující: 1 nosní odsávačku, 1 hřebínek, 1 nůžky s kulatou špičkou a krytem, 1 pilníček, 1 kleštičky na nehty, 1 silikonový kartáček, 1 digitální..

  799.00 Kč


Hledáte Dětské závěsné hračky? V sekci děti a kojenci | dětské hračky je možné objevit jedinečné done by deer spirála activity - růžová!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt