EASYWALKER Kočárek sportovní Soho Grey MINI by Easywalker

EASYWALKER Kočárek sportovní Soho Grey MINI by Easywalker

EASYWALKER Kočárek sportovní Soho Grey MINI by Easywalker

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Přeprava dětí
Dodavatel:Easywalker
Cena:12479.00 Kč
EASYWALKER Kočárek sportovní Soho Grey MINI by Easywalker 3,25 (65%) 22 hodnocení

Dokonalost a ikonická stylovost ve městě. I takto lze charakterizovat jedinečný kočárek Mini by Easywalker. perfektní na procházky ve městě nejkompaktnější hmotnost – pouze 8 kg nejlehčí ve svém segmentu snadné skládání po složení stojí samostatně XL sluneční stříška poskytující dostatečnou ventilaci vzduchu jednoduché ovládání výškově nastavitelná stříška velká sedací část výškově nastavitelná sedací část s výškovými adaptéry, které lze dokoupit polohování sedáku do 3 poloh možnost dokoupit různé příslušenství 10letá záruka


 • TUTIS Kočárek Aero Leather 2v1 Mont Blanc
  TUTIS Kočárek Aero Leather 2v1 Mont Blanc

  Kočárek Tutis Aero nabízí díky dokonalému zpracování a použitým inovativním materiálům maximální pohodlí a bezpečí dítěti i rodičům. Ultralehká a bezpečná..

  19340.00 Kč
 • MAMAS PAPAS Sola2 Korbička Navy Marl
  MAMAS PAPAS Sola2 Korbička Navy Marl

  Sola2 Korbička Korbička ke kočárku Mamas & Papas Sola2 je určena pro zdravé a přirozené spaní miminek od narození do cca 6 měsíců. Stříška s UV faktorem 50+ chrání..

  3999.00 Kč
 • ANEX Kočárek kombinovaný Anex Sport 2v1 Ultra Violet
  ANEX Kočárek kombinovaný Anex Sport 2v1 Ultra Violet

  Anex Sport — v rytmu velkoměsta Anex Sport je kočárek, který splňuje nejvyšší požadavky moderního světa. V něm se kombinují ekologicky čisté materiály s progresivními..

  9990.00 Kč
 • X-LANDER X-Go 2019 Night Blue
  X-LANDER X-Go 2019 Night Blue

  Skvěle vybavený sporťák nabízí v základní výbavě mimo jiné i nánožník a moskytiéru. snadné skládání – konstrukci složíte na kompaktní velikost během pár..

  5599.00 Kč


Hledáte Dětské kočárky? V sekci děti a kojenci | přeprava dětí je možné objevit jedinečné easywalker kočárek sportovní soho grey mini by easywalker!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt