EASYWALKER Korba ke kočárku Harvey2 Stone Grey

EASYWALKER Korba ke kočárku Harvey2 Stone Grey

EASYWALKER Korba ke kočárku Harvey2 Stone Grey

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Přeprava dětí
Dodavatel:Easywalker
Cena:3999.00 Kč
EASYWALKER Korba ke kočárku Harvey2 Stone Grey 5 (100%) 23 hodnocení

Vaničku ke kočárku Harvey2 lze použít od narození až do 9 kg. Je pohodlná a vhodná i na noční spánek dítěte. vanička je vhodná od narození až do 9 kg vanička obsahuje měkká matrace se speciální 3D štuktúrou (3 cm), který zajišťuje dítěti pohodlí sklopitelná stříška pro lepší přístup k dítěti stříška má přidán kšilt, který lze jednoduše schovat forma vaničky má vylepšený tvar s přidanými otvory, které zajišťují lepší cirkulaci vzduchu v stříšce se nachází praktická rukojeť která slouží k přenášení vaničky Hmotnost vaničky: 2,9 kg


 • EASYWALKER Korba ke kočárku Harvey2 Coral Green
  EASYWALKER Korba ke kočárku Harvey2 Coral Green

  Vaničku ke kočárku Harvey2 lze použít od narození až do 9 kg. Je pohodlná a vhodná i na noční spánek dítěte. vanička je vhodná od narození až do 9 kg vanička obsahuje..

  3999.00 Kč
 • EASYWALKER Kočárek sportovní Harvey - Coal Black
  EASYWALKER Kočárek sportovní Harvey - Coal Black

  Easywalker Harvey je první rozšiřitelný kočárek na trhu, který roste spolu s vaší rodinou. Je to elegantní, lehký a kompaktní kočárek V případě, že se vaše rodina..

  13999.00 Kč
 • EASYWALKER Kočárek Harvey2 Set - Stone Grey
  EASYWALKER Kočárek Harvey2 Set - Stone Grey

  Kombinovaný kočárek Harvey sbírá ocenění za své jízdní vlastnosti a lehkost používání. Harvey2 je vhodný do každého terénu a byl navržen pro rodiče, kteří milují..

  21998.00 Kč


Hledáte Dětské kočárky? V sekci děti a kojenci | přeprava dětí je možné objevit jedinečné easywalker korba ke kočárku harvey2 stone grey!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt