Eichhorn barevná skládací věž

Eichhorn barevná skládací věž

Eichhorn barevná skládací věž

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:Eichhorn
Cena:262.00 Kč
Eichhorn barevná skládací věž 3 (60%) 18 hodnocení

Eichhorn Color Plug-in tower: Barevná zásuvná věž Eichhorn se skládá ze šesti barevně malovaných disků a koule. Díky věži vysoké 12 cm jsou děti hravě seznámeny s různými tvary a barvami. Vhodné pro děti od jednoho roku věku. Detaily produktu: Rozměry (výška): 12 cm Skládá se z 6 disků a jeden míč Věk: od 12 měsíců


 • Janod třídění Essentiel - barevné kameny
  Janod třídění Essentiel - barevné kameny

  Vzdělávací dřevěná hračka Ideální vzdělávací hra pro učení barev hravým způsobem. Dítě může používat plastové trubky a silné žetony z masivního dřeva dvěma..

  667.00 Kč
 • Janod Sophie la girafe - House plug and sort game
  Janod Sophie la girafe - House plug and sort game

  Tento barevný dům je ideální pro učení barev, tvarů a hraní se Sophie la girafe v její hezké chalupě. 7 bloků, které lze vložit do domu, pomáhají malým rozvíjet své..

  1041.00 Kč
 • Hra na třídění pozemských farem
  Hra na třídění pozemských farem

  S farmou Steckspiel se vaše dítě seznámí s životem na farmě. Různí obyvatelé a vlastnosti farmy doprovázejí vaše dítě imaginativně při zlepšování koordinace ruka-oko..

  1336.00 Kč
 • Janod Essentiel hra s tvary
  Janod Essentiel hra s tvary

  Vzdělávací hračka ze dřeva. Stohování a hra ve formě. Tato učební hra je ideální pro obeznámení dětí s hravými tvary, barvami a obsahem. 3 režimy hry: vkládání,..

  625.00 Kč
 • Eichhorn Color plug-in box
  Eichhorn Color plug-in box

  Krásná kostka zástrčky s 5 stavebními bloky. Zde vaše dítě musí zjistit správnou polohu jednotlivých stavebních bloků. Detaily: Rozměry: 12 x 12 x 12 cm Materiál: FSC®..

  761.00 Kč


Hledáte Prostrkovací hračky? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné eichhorn barevná skládací věž!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt