FISHER PRICE Kolotoc nad postýlku medvídci

FISHER PRICE Kolotoc nad postýlku medvídci

FISHER PRICE Kolotoc nad postýlku medvídci

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:Fisher Price
Cena:948.00 Kč
FISHER PRICE Kolotoc nad postýlku medvídci 5 (100%) 18 hodnocení

Kolotoč nad postýlku medvídci Číslo výrobku: C0108 3 roztomilí medvídci v jemných barvách uspávají miminko za tónů ukolébavek a s promítáním hvězdiček na strop a stěny pokoje.Díky dálkovému ovládání rodiče nemusí rušit dítě ze spánku. Kolotoč lze připevnit k postýlce, nočnímu stolku nebo přebalovacímu pultu. Baterie: 4 monočlánky D (nejsou součástí balení) 0-5 měsíců.


 • malá noha Mobilní jarní sen
  malá noha Mobilní jarní sen

  Nechte jaro přijít do školky! Tento roztomilý dřevěný mobil v čerstvém jarním designu fascinuje každé dítě svými mnoha barevnými květinami, motýly a hlemýžny, které..

  457.00 Kč
 • fehn Loopy Lotta Music Mobile
  fehn Loopy Lotta Music Mobile

  Společně s tlustými a tenkými. Spolu s hrochy Loopy a žirafou Lotta se malé děti vydají na vzrušující cestu objevování. Pestrá struktura, silné barvy a fascinující..

  884.00 Kč
 • Mobilní cloud Sterntaler Knit
  Mobilní cloud Sterntaler Knit

  Roztomilý pletený mobil s cloudem a hvězdami je vyroben ze 100% organické bavlny. Mobil Sterntaler zaujme svými jemnými barvami a měkký materiál je obzvláště pohodlný. V..

  805.00 Kč
 • fehn® hrací kolotoč Australia
  fehn® hrací kolotoč Australia

  Noci jsou stvořené pro spánek! Hrací kolotoč ze série Australia potěší srdce každého dítěte. Měkoučká koala a její kamarád mravenečník přijeli ze vzdálené..

  720.00 Kč
 • Děti koncept mobilní Edvin
  Děti koncept mobilní Edvin

  Stella Ježek, Bo a Sue moose, Lo králík, Liška liška, Brána myši a Bella Max žijí v lese, kde mají své chaty. Rádi spolu hrají, mají spoustu zábavy a cestují vlakem, aby..

  1012.00 Kč
 • BIECO Mobile ze deva Käferchen
  BIECO Mobile ze deva Käferchen

  Mobile ze dřeva Käferchen Číslo:23021096 16 dílu Rozměry: 26 x 26 cm..

  495.00 Kč
 • BABY FEHN hrací kolotoč labuť
  BABY FEHN hrací kolotoč labuť

  Noci jsou stvořené pro spánek! Kouzelný hudební kolotoč z kolekce Labutí jezero potěší srdce každého dítěte. Mechanický strojek se zapínáním / vypínáním se rychle..

  719.00 Kč
 • Sterntaler Mobile ovce Stanley
  Sterntaler Mobile ovce Stanley

  Roztomilý hrací kolotoč se slavnou ovcí Stanley vyrobenou z rouna a Jersey jemně doprovází Vaše dítě ke spánku pomocí hracího mechanismu. Dostupná melodie : Dobrý večer,..

  917.00 Kč
 • Tiny Love™ Magical Night Mobile Polar Wonders™
  Tiny Love™ Magical Night Mobile Polar Wonders™

  Magické noční světlo, které poroste spolu s dítětem! 3 možnosti použití: Od narození do 5 měsíců: k projekci na spodní stranu kolotoče Od 5 měsíců: hudební strojek a..

  1680.00 Kč
 • FEHN Kolotoč nad postýlku - Ocean Club
  FEHN Kolotoč nad postýlku - Ocean Club

  Hudební kolotoč nad postýlku Ocean Club Číslo výrobku: 078190 Slouží jako pomocník v usínání dítěte. Děti začnou díky melodii snít. Detaily: • Věk: od narození..

  649.00 Kč


Hledáte Kolotoče nad postýlku? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné fisher price kolotoc nad postýlku medvídci!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt