FISHER PRICE Kolotoc nad postýlku medvídci

FISHER PRICE Kolotoc nad postýlku medvídci

FISHER PRICE Kolotoc nad postýlku medvídci

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:Fisher Price
Cena:948.00 Kč
FISHER PRICE Kolotoc nad postýlku medvídci 5 (100%) 22 hodnocení

Kolotoč nad postýlku medvídci Číslo výrobku: C0108 3 roztomilí medvídci v jemných barvách uspávají miminko za tónů ukolébavek a s promítáním hvězdiček na strop a stěny pokoje.Díky dálkovému ovládání rodiče nemusí rušit dítě ze spánku. Kolotoč lze připevnit k postýlce, nočnímu stolku nebo přebalovacímu pultu. Baterie: 4 monočlánky D (nejsou součástí balení) 0-5 měsíců.


 • Infantino hudební kolotoč s projekcí 3v1 ecru
  Infantino hudební kolotoč s projekcí 3v1 ecru

  Multitalent s dlouhým životním cyklem. Nejen hudební kolotoč. Po 9 měsících, kdy jde každý jiný kolotoč do sklepa, se dá tento přestavět a upevnit na postýlce jako..

  843.00 Kč
 • Sterntaler Mobile Pauline
  Sterntaler Mobile Pauline

  Roztomilý mobilní poník Pauline vyrobený z nadýchané látky a bavlny Poly s hudebním mechanismem uklidňuje malý poklad ke spánku. Melodie: Všichni ptáci už tam jsou...

  682.00 Kč
 • Mobilní cloud Sterntaler Knit
  Mobilní cloud Sterntaler Knit

  Roztomilý pletený mobil s cloudem a hvězdami je vyroben ze 100% organické bavlny. Mobil Sterntaler zaujme svými jemnými barvami a měkký materiál je obzvláště pohodlný. V..

  880.00 Kč
 • fehn® hrací kolotoč Australia
  fehn® hrací kolotoč Australia

  Noci jsou stvořené pro spánek! Hrací kolotoč ze série Australia potěší srdce každého dítěte. Měkoučká koala a její kamarád mravenečník přijeli ze vzdálené..

  921.00 Kč
 • Děti koncept mobilní Edvin
  Děti koncept mobilní Edvin

  Stella Ježek, Bo a Sue moose, Lo králík, Liška liška, Brána myši a Bella Max žijí v lese, kde mají své chaty. Rádi spolu hrají, mají spoustu zábavy a cestují vlakem, aby..

  880.00 Kč
 • goki Mobilní farma
  goki Mobilní farma

  Tento roztomilý mobil byl vyroben v Německu pro všechny malé děti, které objevily nebo by rády objevily lásku k životu na farmě a jejímu zvířecímu světu již v útlém..

  439.00 Kč
 • BABY FEHN hrací kolotoč labuť
  BABY FEHN hrací kolotoč labuť

  Noci jsou stvořené pro spánek! Kouzelný hudební kolotoč z kolekce Labutí jezero potěší srdce každého dítěte. Mechanický strojek se zapínáním / vypínáním se rychle..

  639.00 Kč
 • Nattou Nina Jade Lili - Kolotoč nad postýlku
  Nattou Nina Jade Lili - Kolotoč nad postýlku

  Krásný kolotoč nad postýlku z aktuální kolekce Nattou. Kolotoč lze připevnit nad dětskou postýlku nebo ohrádku. Melodie „La-Le-Lu a otáčení plyšových zvířátek..

  1227.00 Kč
 • babys only Music Mobile stříbrně šedá
  babys only Music Mobile stříbrně šedá

  Baby's Only - Holandská značka Life style pro děti a dětské pokoje přesvědčuje kvalitou, modern it Design a rozmanitostí! Na hudebním mobilu jsou zavěšeny mini verze..

  1013.00 Kč
 • babys only Music Mobile stone green
  babys only Music Mobile stone green

  Baby's Only - Holandská značka Life style pro děti a dětské pokoje přesvědčuje kvalitou, modern it Design a rozmanitostí! Na hudebním mobilu jsou zavěšeny mini verze..

  1013.00 Kč


Hledáte Kolotoče nad postýlku? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné fisher!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt