Geuther Ohrádka Lucilee Plus 902 x 974 cm bílá příšerky

Geuther Ohrádka Lucilee Plus 902 x 974 cm bílá příšerky

Geuther Ohrádka Lucilee Plus 902 x 974 cm bílá příšerky

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Bezpečnost
Dodavatel:Geuther
Cena:4055.00 Kč
Geuther Ohrádka Lucilee Plus 902 x 974 cm bílá příšerky 3,25 (65%) 21 hodnocení

Návod k montáži ohrádky Lucilee Plus Certifikát TÜV Rheinland pro dětskou ohrádku Lucilee Plus Lucilee Plus - jedna pro všechny případy Tak si to Lucilee Plus představovala: Být neustále po ruce, když je potřeba a decentně se stáhnout, když není potřeba. Vypomůže v malých prostorách, u prarodičů a na dovolené a je i přesto natolik mobilní a stabilní jako větší modely. Dá se snadno složit, což všichni uživatelé velmi ocení. Co se týče velikosti: Lucilee Plus je k dostání ve dvou provedeních, přičemž obě se vejdou do kufru, jsou 3x výškově nastavitelné a mají 4 kolečka vhodná na koberec, která se dají zajistit a ještě polstrované dno na ležení a hraní si. Lucilee Plus je tedy ohrádkou pro každý případ. Detaily: Barva: bílá Vzor: příšerky Materiál rámu: masivní buk, nalakovaný Materiál spodní desky: Dřevotřísková deska polstrovaná PU pěnou a PVC folií bez ftalátu Plocha na ležení: šířka x délka 84,8 x 91,9 cm Rozměry: délka x šířka x výška: 90,2 x 97,4 x 70,5 cm Dno 3x výškově nastavitelné Lze zaklapnout Nosnost až 15 kg Polstrované dno Zakulacené rohy 4 kolečka vhodná na koberec TÜV certifikát: GS značka od TÜV Rheinland Vyrobeno v Německu


 • Be Bes Collection playpen insert My Little Star blue
  Be Bes Collection playpen insert My Little Star blue

  Tato krásná ohrádka z ohrádky je nejen skutečným poutačem do dětského pokoje, ale také velmi praktickým vzhledem ke dvěma použitelným velikostem. Boky jsou připevněny k..

  2709.00 Kč
 • Safety 1st ohrádka Circus Happy Day
  Safety 1st ohrádka Circus Happy Day

  Bezpečnostní ohrádka Safety 1st Circus je řešení 2 v 1 - lze ji použít jako dětskou ohrádku a cestovní postýlku. Prostorná ohrádka nabízí dostatek prostoru pro první..

  1782.00 Kč
 • tiSsi přírodní ohrádka Moritz 93 x 100 cm
  tiSsi přírodní ohrádka Moritz 93 x 100 cm

  Skládací ohrádka Moritz von tiSsi ® je ideální pro malé byty, denní stacionáře a hotely, ale také pro návštěvu prarodičů by nemělo chybět bezpečné místo k ležení...

  4066.00 Kč
 • Roba Ohrádka 6 rohá Jumbotwins natur
  Roba Ohrádka 6 rohá Jumbotwins natur

  Stabilní ohrádka s plochými tyčkami je vyrobena ze dřeva. Vystavená skýtá šestirohá ohrádka ROBA velkou plochu na hraní a mazlení díky pěkné hrací dece s ochranou kolem..

  3969.00 Kč


Hledáte Ohrádky? V sekci dětský pokoj | bezpečnost a příslušenství je možné objevit jedinečné geuther ohrádka lucilee plus 902 x 974 cm bílá příšerky!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt