HESS Set Heart Birthday Numbers 0 -

HESS Set Heart Birthday Numbers 0 -

HESS Set Heart Birthday Numbers 0 -

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Hess
Cena:420.00 Kč
HESS Set Heart Birthday Numbers 0 - 4,5 (90%) 24 hodnocení

Aby oči dětí zářily! Barevná sada dekorů Hess nesmí na žádné narozeninové oslavě dětí chybět. Sada se skládá z dřevěného srdce, s prostorem pro 10 čísel od 0 do 9 v různých barvách a svíčkou. Ty se pak položí na dřevěné srdce. Výzdoba může být použita po mnoho let, protože čísla lze libovolně kombinovat. Zakoupením dřevěných hraček Hess získáte pro své dítě kvalitní hračky. Vyznačuje se fantazií, barevností a kvalitou. Hess Hračky jsou vyrobeny z neupravených přírodních lesů, jako jsou buk a bříza, a potažené barvou odolnou vůči slinám a neškodným lakem na vodní bázi. Podrobnosti: Narozeninové srdce ze dřeva Prostor pro jednu svíčku a 10 číslic od 0 do 9 pro připojení Design Barevné a přátelské k dětem s poutavými barvami a vtipnými tvářemi Čísla lze upravit podle věku Materiál: buk a bříza se speichelechterovou barvou a vodní lak lakovaný úcta Používejte pod přímým dohledem dospělých. Dekorace není hračka. Nevystavujte vlhkost po dlouhou dobu. Pokud je hračka špinavá, můžete ji vyčistit vlhkým hadříkem. Nepoužívejte drsné čisticí prostředky. Svíčka není součástí balení.


 • Goki Narozeninový vlak
  Goki Narozeninový vlak

  Klasika, která nikdy neomrzí! Vláček přijíždí na vaší oslavu se spoustou dárečků! Součástí dodávky jsou čísla v rozmezí 1 až 6, snadno si tak přizpůsobíte..

  697.00 Kč
 • HESS Birthday ring bear nature
  HESS Birthday ring bear nature

  Pěkně navržený narozeninový věnec je vyroben z masivního dřeva a je perfektní ozdobou pro mnoho šťastných narozeninových oslav. Podrobnosti: dva prsteny pro 14 svíček..

  440.00 Kč


Hledáte Narozeninové dekorace? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let je možné objevit jedinečné hess set heart birthday numbers 0 -!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt