Hoppediz Rain Cover Anthracite

Hoppediz Rain Cover Anthracite

Hoppediz Rain Cover Anthracite

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Šátky na nošení dětí
Dodavatel:Hoppediz
Cena:660.00 Kč
Hoppediz Rain Cover Anthracite 4,5 (90%) 26 hodnocení

Bez ohledu na počasí: nylonová dešťová pokrývka je nejen reflexní, ale také perfektní ochrana v temné sezóně díky reflektorům Scotchlite ™. Jako doplněk k základnímu obalu nebo „sólo“ - to je vaše volba! Taška je integrovaná. Nenahrazuje nosný prostředek ani prak, ale je to perfektní kombinace! Detaily produktu: Rychlé a snadné vytvoření Praktická, nastavitelná kapuce pro vaše dítě Plynule nastavitelná stahovací šňůrka pro optimální nastavení Vždy jasně viditelná díky reflektorům uprostřed , na kapuci a na ramenních popruzích Materiál: Nylon, větruodolný a odpuzující vodu Lze prát do 40 ° C. Pouze v šetrném cyklu, bez aviváže, bez rotace. Odstraňte lehké znečištění hadříkem.


 • Hoppediz Rain Cover Anthracite
  Hoppediz Rain Cover Anthracite

  Bez ohledu na počasí: nylonová dešťová pokrývka je nejen reflexní, ale také perfektní ochrana v temné sezóně díky reflektorům Scotchlite ™. Jako doplněk k základnímu..

  660.00 Kč
 • Hoppediz Maxi Sling Jacquard Singapore Blue
  Hoppediz Maxi Sling Jacquard Singapore Blue

  Vazba žakárových látek je velmi podobná vazbě našich tkaných popruhů (cross twill). Skvělé vlastnosti, jako je rovnoměrná roztažnost v obou diagonálních směrech a..

  2145.00 Kč
 • HOPPEDIZ Maxi Elastický šátek na nošení dětí
  HOPPEDIZ Maxi Elastický šátek na nošení dětí

  Nabízíme Ti naše elastické šátky na nošení dětí uni v mnoha barvách a dvou délkách. Elastické šátky doporučujeme jen pro nošení vepředu - v pozici bříško na..

  1204.00 Kč
 • Najell Sling Wrap Eucalyptus Navy Blue
  Najell Sling Wrap Eucalyptus Navy Blue

  Snadnost nosítka a měkkost šátku. Nošení dítěte v prvních měsících pomáhá budovat a posilovat vazbu s dítětem. Se zavinovačkou Najell Wrap získáte příjemný a..

  2006.00 Kč
 • Najell Sling Wrap Charcoal Black
  Najell Sling Wrap Charcoal Black

  Snadnost nosítka a měkkost šátku. Nošení dítěte v prvních měsících pomáhá budovat a posilovat pouto s dítětem. Se zavinovačkou Najell Wrap získáte příjemný a..

  2006.00 Kč
 • Hoppediz Ring Sling Jacquard Grenada Black
  Hoppediz Ring Sling Jacquard Grenada Black

  Jen chcete něco udělat? Žádný problém! Můžete si svázat prstenový popruh a nasadit jej rychle. Nosná hmotnost spočívá na jednom rameni, a proto je zvláště vhodná pro..

  1520.00 Kč


Hledáte Šátky na nošení dětí? V sekci kočárky je možné objevit jedinečné hoppediz!
© 2022 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt