HUDORA ® HUDORA ® Hořčíkové oběžné kolo Air 12 black limegreen 10372

HUDORA ® HUDORA ® Hořčíkové oběžné kolo Air 12 black limegreen 10372

HUDORA ® HUDORA ® Hořčíkové oběžné kolo Air 12 black limegreen 10372

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:Hudora
Cena:3521.00 Kč
HUDORA ® HUDORA ® Hořčíkové oběžné kolo Air 12 black limegreen 10372 5 (100%) 22 hodnocení

Čistá zábava z jízdy! Kolo HUDORA ® ve sportovním, zakřiveném provedení je pohodlné, praktické a zároveň skutečně lehké. Nízký vchod usnadňuje rychlé sedění na volantu a tryskání pryč. Lehký rám z hořčíku umožňuje nést kolo bez námahy nahoru nebo dolů o několik kroků a je velmi robustní i přes svou nízkou hmotnost. Díky pohodlným pneumatikám je kolo perfektním společníkem pro téměř každou situaci. Pneumatiky mají dobrou přilnavost i za mokra. To vám umožní projet malou louži bláta, aniž byste ztratili stopu. Zabezpečení je nejvyšší prioritou HUDORA. Sedlo a řídítka jsou výškově nastavitelné, aby se kolo mohlo přizpůsobit velikosti a potřebám dětí. Díky zahnutým ventilům je nafouknutí pneumatik hračkou pro děti. Detaily: Rám z hořčíkové slitiny Vidlička a řídítka vyrobeno ze slitiny hořčíku jednodílné ocelové ráfky a paprsky Pneumatika se zakřiveným ventilem Výškově nastavitelná řídítka od 57 do 62,5 cm Výškově nastavitelné sedlo od 35 do 44 cm Černý matný rám s designovými samolepkami Terminály vápno zelená prášková barva hmotnost: 3,5 kg Naložitelný do 35 kg vážení Používejte s ochranným zařízením. Nepoužívat v silniční dopravě! Tato hračka nemá brzdy. Nevhodné pro děti do 36 měsíců z důvodu malých částí, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!


 • PUKY Odrážedlo Pukylino Růžová
  PUKY Odrážedlo Pukylino Růžová

  PUKYLINO® je ideální úvod do mobility a je vhodný pro děti, které se právě naučily chodit. PUKYLINO® je odrážecí vozítko pro první zážitky při nastupování a..

  1069.00 Kč
 • ROLLY TOYS rollyMinitrac Dumper JCB 135646
  ROLLY TOYS rollyMinitrac Dumper JCB 135646

  Podrobnosti: • Číslo výrobku výrobce: 135646 • S předním vyklápěcím prostorem • ergonomická forma s prohlubní na koleno • Stabilní řízení nápravy..

  1773.00 Kč
 • BERG GO2 odrážedlo a šlapadlo růžové
  BERG GO2 odrážedlo a šlapadlo růžové

  BERG GO² je náše malé šlapací vozítko, navrženo pro děti od 10 do 30 měsíců. Toto malé šlapadlo nemusíme podceňovat. Takto se dítě naučí odrážet a šlapat mnohem..

  2229.00 Kč
 • JAMARA vozítko Super Wings Dizzy
  JAMARA vozítko Super Wings Dizzy

  Vysoká světla: Kufr pod sedadlem Skládací sedadlo Zatlačte a uchopte držadlo Různé zvuky anti-sklápěč Podrobnosti o produktu: Barva: růžová Věk: od 12 měsíců..

  1064.00 Kč


Hledáte Odrážedla - kola? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné hudora!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt