INGENUITY Houpátko s melodií Hoots Hugs 0 m do 9 kg

INGENUITY Houpátko s melodií Hoots Hugs 0 m do 9 kg

INGENUITY Houpátko s melodií Hoots Hugs 0 m do 9 kg

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Děti a kojenci
Dodavatel:Ingenuity
Cena:2261.00 Kč
INGENUITY Houpátko s melodií Hoots Hugs 0 m do 9 kg 2,25 (45%) 27 hodnocení

Houpačka Hoots & Hugs™ umožňuje houpání v maximálním pohodlí kdekoliv a kdykoliv. Detailní informace: Hybridrive™ technologie zajistí, že baterie vydrží 3 krát déle TrueSpeed™ technologie s 5 rychlostmi houpání, které lze vhodně přizpůsobit vašemu miminku 8 melodií a 3 přírodní zvuky odnímatelná opěrka hlavy odnímatelná hrazdička se 2 plyšovými hračkami vyžadují se 4D baterie, které nejsou součástí balení Funkce WhisperQuiet™ umožňuje tichý chod houpačky časovač houpání se 3 možnostmi nastavení: 30, 45 a 60 minut pohodlná houpačka s opěrkou hlavy jednoduché a úsporné skládání šetří prostor díky designu Slimfold™ 5-bodový bezpečnostní pás, protiskluzové nožičky vhodné pro děti do 9 kg podložka na sezení a opěrka hlavy se snadno čistí Rozměry produktu: 58.42 cm x 66.04 cm x 56.52 cm Další zajímavé akce a produkty značek bright starts, oball, ingenuity, baby einstein a Disney baby


 • BABYMOOV Hygienický set Peach
  BABYMOOV Hygienický set Peach

  Hygienický set obsahující: 1 nosní odsávačku, 1 hřebínek, 1 nůžky s kulatou špičkou a krytem, 1 pilníček, 1 kleštičky na nehty, 1 silikonový kartáček, 1 digitální..

  999.00 Kč
 • CHICCO Teploměr digitální infračervený Thermo Family Bluetooth
  CHICCO Teploměr digitální infračervený Thermo Family Bluetooth

  Teploměr Chicco Thermo Family je infračervený multifunkční teploměr na bezdotykové měření tělesné teploty a teploty objektů obohacený o možnost synchronizace dat s..

  1299.00 Kč
 • BABYONO Teploměr infračervený bezdotykový Natural nursing
  BABYONO Teploměr infračervený bezdotykový Natural nursing

  Bezdotykový infračervený teploměr BabyOno se řadí mezi dravotnické pomůcky. Tepoloměr funguje tak, že po nasměrování na čelo rychleji a přesněji změříte teplotu..

  1269.00 Kč
 • BABYONO Teploměr bezkontaktní
  BABYONO Teploměr bezkontaktní

  Bezdotykový teploměr používá k měření tělesné teploty nebo vybraného povrchu nejmodernější infračervenou technologii. Nasměrováním teploměru na čelo můžete rychle..

  1499.00 Kč
 • TRUELIFE Bezkontaktní teploměr CARE Q7 blue
  TRUELIFE Bezkontaktní teploměr CARE Q7 blue

  Bezkontaktní teploměr využívá technologie infračerveného záření a dosahuje tak během okamžiku velmi přesných výsledků. Teploměr stačí přiblížit k předmětu a do..

  799.00 Kč
 • DREAMBABY Teploměr bezkontaktní digitální
  DREAMBABY Teploměr bezkontaktní digitální

  Bezkontaktní teploměr Dreambaby® poskytuje rychlé a spolehlivé údaje a nevyžaduje vůbec žádný kontakt s pokožkou. Jednoduše podržte teploměr 2 až 3 cm od čela...

  959.00 Kč
 • CANPOL BABIES Teploměr bezkontaktní infračervený EasyStart
  CANPOL BABIES Teploměr bezkontaktní infračervený EasyStart

  Bezkontaktní infračervený teploměr EasyStart od Canpol babies zaručuje rychlé a přesné měření teploty, kdykoli to potřebujete. K dosažení přesných výsledků stačí..

  890.00 Kč


Hledáte ? V sekci děti a kojenci je možné objevit jedinečné ingenuity!
© 2022 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt