Janod Dřevěná dětská maxi kuchyňka Macaron

Janod Dřevěná dětská maxi kuchyňka Macaron

Janod Dřevěná dětská maxi kuchyňka Macaron

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Janod
Cena:4110.00 Kč
Janod Dřevěná dětská maxi kuchyňka Macaron 3,75 (75%) 26 hodnocení

Velká dřevěná kuchyně s osvětlením a zvukovými funkcemi a rozsáhlým příslušenstvím. Moderní kuchyně v jemné růžové barvě. Přesně jako maminka-připravíš chutné pokrmy pro své kamarády a staneš se skutečným šéfkuchařem! Macaron - super velká dřevěná kuchyňská linka s háčky na zavěšení tří kovových lžic, s kovovou pánvičkou, hrncem a puklicí z kovu, ochrannou rukavicí, smaženým vejcem a sedmi balíčky potravin (kakao, cukr, pomerančový džus, mouka, sýr, mléko a rýže) , Jako skutečná kuchyně má sporák se zvukovým efektem a LED: Stiskněte červená tlačítka, aby se varné plotýnky zapnuly a poté stiskněte podruhé, a uslyšíte zvuk vroucí vody. Zvuk a varné desky se automaticky vypnou po cca 30 sekundách nebo po třetím stisknutí červených tlačítek. Tato nádherná, plně vybavená kuchyňská linka zahrnuje troubu, mikrovlnnou troubu, skříň, chladničku s magnetickými dvířky, 3 knoflíky se zvukem, dřez, 1 hodiny a tabuli na křídy. Podrobnosti: Rozměr: 100 x 33 x 99,5 cm Materiál: dřevo Výška pracovní desky: 57 cm Včetně 15 ks příslušenství 1 pánev, 1 hrnec, 3 lžíce, 1 rukavice, 1 vejce - volské oko a 7 obalů na potraviny z kartonu Se světelnými a zvukovými funkcemi: skutečné zvuky vaření (bublání) a osvětlení varné desky S hodinami, držákem na lžíce, kovovým dřezem, knoflíky se zvukem, troubou na pečení a mikrovlnnou troubou Věk: od 3 let Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!


  • Janod® kuchyňka Happy Day 06564 zeleno-žlutá
    Janod® kuchyňka Happy Day 06564 zeleno-žlutá

    Přesně jako maminka a tatínek-připravíš chutné pokrmy pro své kamarády a staneš se skutečným šofkuchařem! Se světelnou a zvukovou funkcí a 7 díly příslušenství. V..

    3388.00 Kč


Hledáte Kuchyňky? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská kuchyně je možné objevit jedinečné janod dřevěná dětská maxi kuchyňka macaron!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt