KNORRYTOYS Escabbo - Teploměr do vody Birdy

KNORRYTOYS Escabbo - Teploměr do vody Birdy

KNORRYTOYS Escabbo - Teploměr do vody Birdy

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky do vany
Dodavatel:Knorrtoys
Cena:307.00 Kč
KNORRYTOYS Escabbo - Teploměr do vody Birdy 3,75 (75%) 16 hodnocení

Veselá slepička v barevném designu ukazuje jak teplá je voda. Veselé barvy a pěkný design potěší nejen malé fanoušky při koupání - s Escabbo® zvířátky bude při koupání zábava. Teploměr plave na vodě a je vodotěšný. Lze nastavit na požadovanou teplotu a a díky optickému signálu lze poznat, že teplota je již překročena. Escabbo® je důležité, protože produkty jsou vhodné již pro nejmenší. Zvířátka jsou bez zápachu a nebarví. Zaoblené tvary zvou děti k uchopení a hraní - což rozvíjí jemnou dětskou motoriku a smysly. Podrobnosti: • Číslo výrobku výrobce: 37009 • Průměr ca. 10 cm • Od 3 let Pozor! Péče: nepoužívejte silné čistící prostředky. Teploměr stačí omýt teplou vodou a mýdlem. Nechte je oschnout na vzduchu.


 • SIMBA ABC Koupací sada
  SIMBA ABC Koupací sada

  ABC Koupací sada Číslo výrobku: 104019578 ABC koupací sada: S ABC koupací sadou se ve vaně nebudeš nudit. Tři zvířátka lze díky přísavkám snadno připevnit. S kelímkem..

  309.00 Kč
 • Hračky Janod ® Bath - Kniha činností ponorka
  Hračky Janod ® Bath - Kniha činností ponorka

  Ponorka jde do modré! Přetáhněte ji do hlubin moře při hledání mořského života. Kdo ví, možná objevíte říši mořských panen? Detaily produktu: Rozměry (délka x..

  279.00 Kč
 • Vodní skluzavka Tiger Tribe
  Vodní skluzavka Tiger Tribe

  Vodní skluzavka z kolekce Tiger Tribe ™ je zábavná při hraní B aden. Nabízí několik interaktivních herních možností, kde jsou podporovány dovednosti, jako je řešení..

  561.00 Kč
 • knorr® hračky escabbo® Bubbies 6 ks.
  knorr® hračky escabbo® Bubbies 6 ks.

  6 vtipných vodních postřiků v barevném designu Bubbies dělá každý den koupání zážitkem! Díky jasným barvám a různým tvarům milují lázeňská zvířata jen malí...

  218.00 Kč
 • BIG Big-Splash - Umyvadlo
  BIG Big-Splash - Umyvadlo

  Big-Splash - Umyvadlo Číslo výrobku: 800056809 Je konec mytí zubů na špičkách. BIG Big-Splash je ideální umyvadlo pro děti. Dá se snadno bez šroubování pomocí..

  508.00 Kč
 • Vulli Sophie la girafe kouzelnýcákající obrázek
  Vulli Sophie la girafe kouzelnýcákající obrázek

  Kouzelná stříkající deska pro spoustu koupací zábavy se Sophie la girafe. Tato deska drží přísavky na hladkých površích, jako jsou dlaždice. Když Baby postříká bílou..

  751.00 Kč
 • knorr® hračky escabbo® nálepky do koupelny 14 ks.
  knorr® hračky escabbo® nálepky do koupelny 14 ks.

  14dílná EVA nálepka do koupelny v barevných číslech 0-9 a 4 speciální postavy dělají každý den koupání zážitek pro vaše dítě. Samolepky jsou vyrobeny z netoxické..

  159.00 Kč
 • Knorr® hračky escabbo® podvodní světová nálepka na koupání 6 ks.
  Knorr® hračky escabbo® podvodní světová nálepka na koupání 6 ks.

  Šestidílná nálepka na koupel EVA zasazená do světa podvodního designu z hraček knorr® escabbo® promění každý den koupání v zážitek pro vaše dítě. Světlé barvy a..

  190.00 Kč
 • Hape veselá vodní pumpa
  Hape veselá vodní pumpa

  Užijte si s touto veselou plastovou pumpou spoustu zábavy a stříkání ve vaně. Má čtyři trysky, ze kterých stříká voda a tvoří fantastické tvary a vzory. Podrobnosti:..

  248.00 Kč


Hledáte Ostatní hračky do vody? V sekci hračky | hračky do vany je možné objevit jedinečné knorrytoys!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt