Kids Concept Dřevěný stánek Bistro bílá barva přírodní barva dřevo

Kids Concept Dřevěný stánek Bistro bílá barva přírodní barva dřevo

Kids Concept Dřevěný stánek Bistro bílá barva přírodní barva dřevo

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Kids Concept
Cena:3589.00 Kč
Kids Concept Dřevěný stánek Bistro bílá barva přírodní barva dřevo 2,75 (55%) 12 hodnocení

Děti milují hry na prodavače. Mnoho místa na hračky a potraviny naleznete na prodejním stánku, jeho regály jsou uzpůsobeny na ovoce a zeleninu od Kids Concept®. Kryty na regály jsou polakované barvou, na kterou můžete psát křídou. Nákupní stánek nabízí volný prostor kreativitě. Vaši prckové můžou prodávat vlastní zmrzlinu, potraviny, anebo třeba kávu. Tento produkt nabízí 2 regály zvenku, 1 zevnitř, tabuli vpředu a na špici. Boční háčky slouží na zavěšení nákupních tašek apod. Podrobnosti: Barva: bílá/přírodní Rozměry: 46 x 118 x 129 cm Materiál: Překližka / borovice / MDF / bavlna Věk: od 3 let


 • ECOIFFIER Vozík se zmrzlinou a burgery
  ECOIFFIER Vozík se zmrzlinou a burgery

  S tímto mobilním vozíkem se ti budou zmrzliny a burgery připravovat jedna radost. Prodej je všechny. Díky čtyřem kolečkům je tento vozík snadno ovladatelný. Na jedné..

  741.00 Kč
 • roba Prodejní stánek dřevěný přírodní
  roba Prodejní stánek dřevěný přírodní

  S prodejním stánkem roba se dítě učí hraní rolí prodavače a zákazníka nebo dodavatele. Prodejní stánek z přírodního dřeva má regály, postranní pult, přední..

  2261.00 Kč
 • Howa Obchod Uli s tabulí
  Howa Obchod Uli s tabulí

  Stánek značky Howa vzbudí vzpomínky na malé obchůdky 'za rohem'. Polička pod pultem a regály nabízí dostatek místa na ovoce, zeleninu i další potraviny. V šuplíku..

  2809.00 Kč
 • MUSTERKIND® obchod a kavárna Arabica růžová zlatá
  MUSTERKIND® obchod a kavárna Arabica růžová zlatá

  S velkou pozorností věnovanou detailu vás tento výjimečný obchod ve stylu kavárny v barvách MUSTERKIND® zve ke hraní a odpočinku. Děti si mohou dle nálady připravit kávu..

  4961.00 Kč
 • PINOLINO Stánek na trhu Lucy
  PINOLINO Stánek na trhu Lucy

  Obzvláště odolný stánek na trhu Lucy je skutečnou klasikou mezi hračkami, díky němu se z každého náupu stane skutečný záčitek pro malé i velké. S látkovou střechou,..

  4033.00 Kč
 • ROBA stánek
  ROBA stánek

  Stánek Číslo zboží: 92804 Detaily: 4 malé šuplíky střecha z látky 3 háčky na zadní straně postranní pult 2 odkládací prostory vpředu tabule na přední části pultu..

  2477.00 Kč


Hledáte Dětské obchůdky? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětské obchody je možné objevit jedinečné kids concept dřevěný stánek bistro bílá barva přírodní barva dřevo!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt