Kids Concept® NEO dřevěná stolní hra člověče nezlob se

Kids Concept® NEO dřevěná stolní hra člověče nezlob se

Kids Concept® NEO dřevěná stolní hra člověče nezlob se

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Kids Concept
Cena:564.00 Kč
Kids Concept® NEO dřevěná stolní hra člověče nezlob se 3,5 (70%) 19 hodnocení

Ocitněte se v době kamenné díky nevšední deskové hře Člověče nezlob se. Představujeme vám mamuty Nea a Lea a ptáčky Lisu a Otta a jejich další přátelé Harryho a Sally. Všechny kamarádi milují svou zemi plnou fascinujících sopek, tajných cest a pazourků. Neo vyráží každý den se svými dvěma dětmi na cestu a putuje po kamenné cestě podél jezera. Dnes se vydají na čajový večírek k největšímu mamutovi Leovi. Leo žije na velké sopce. Nejvíce miluje grilování zeleniny na rozžhavené sopečné lávě. Ptáček Lisa je zkušená rybářka, nemůže však létat moc daleko, jelikož má docela malá křídla. Má ale dlouhé nohy, díky kterým prochází jezerem a loví ryby ze břehu, které připlují až příliš blízko ke kraji. Otto žije na břehu a je vegetarián, jeho nejoblíbenějším jídlem jsou mořské řasy. Otto si rád hraje s Harrym a Sallym a všichni společně mají rádi mořské řasy. Velká desková hra s postavami ze série NEO od Kids Concept. Hrací figurky mají podobu roztomilých lesních zvířátek. Podrobnosti Materiál: dřevo (fíkovník pryžodárný) Rozměry: 26 x 26 x 1,8 cm Věk: od 3 let


 • malá noha Dáma a šachy Aktivní
  malá noha Dáma a šachy Aktivní

  Klasické hry ve dvojitém balení a velkém formátu. S touto 37dílnou sadou si můžete zahrát dvě oblíbené stolní hry, dámu a šachy. Vhodný venkovní strop tvoří..

  582.00 Kč
 • Ravensburger Color ama 2018
  Ravensburger Color ama 2018

  Znáte barvy a tvary? Červené kruhy, žluté čtverečky, modré trojúhelníky - barevný nepořádek! kostky ukazují čtverec a modrou barvu: kdo najde modrý čtverec? Kde je na..

  519.00 Kč
 • Hm Studio Pinbal 3D fotbal
  Hm Studio Pinbal 3D fotbal

  Hm Studio Pinbal 3D fotbal Stolní Pinbal 3D fotbal je spojením pinballu a fotbalu. Při této hře jsou potřebné 3D brýle. Oblíbený..

  399.00 Kč
 • Hm Studio Fotbal 2 v 1
  Hm Studio Fotbal 2 v 1

  Hm Studio Fotbal 2 v 1 Fotbal ve dvou variantách hry. Při první variantě se figurky fotbalistů ovládají jejich stiskem směrem dolů, kdy se takto..

  589.00 Kč


Hledáte Stolní hry? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | hry a puzzle je možné objevit jedinečné kids concept ® neo dřevěná stolní hra člověče nezlob se!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt