B kids by Infantino Nosítko Cuddle Up

B kids by Infantino Nosítko Cuddle Up

B kids by Infantino Nosítko Cuddle Up

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nosítka
Dodavatel:Infantino
Cena:1162.00 Kč
B kids by Infantino Nosítko Cuddle Up 3,25 (65%) 16 hodnocení

Toto ergonomické nosítko disponuje jedinečnou kapucí, která miminko bezpečně ukrývá. Široké, ergonomické sedátko podporuje boky a tzv. Mpozici. Miminko je v přirozené pozici se zakulacenými zády pro bezpečné a pohodlné nošení. Maminky a tatínkové si nosítko oblíbí zejméná díky měkkým a nastavitelným ramenním popruhům. Široký bederní pás zmírňuje zátěž, která tlačí na boky nosítka. Nosítko Cuddle Up je stejně příjemné jako funkční, s odnímatelnou kapucí v designu medvídka a kapsami na ruce rodičů. Další detaily o výrobku: Pro děti od 5,4 do 18,1 kg Pohodlné, ergonomické sezení pro miminko 2 způsoby nošení: Na břiše a zádech Odnímatelná kapuce ve vzhledu roztomilého medvídka Vhodné do pračky


 • Hoppediz Nosítko Bondolino Plus Popeline One Size Grau Melange
  Hoppediz Nosítko Bondolino Plus Popeline One Size Grau Melange

  Bondolino® je ergonomické a pohodlné nosítko od narození až do hmotnosti max. 20 kg. Bondolino® nosítko můžete nosit na břiše i zádech. Podrobné znázorněné pokyny pro..

  2667.00 Kč
 • Hoppediz nosítko Hop Tye Buckle Kapstadt
  Hoppediz nosítko Hop Tye Buckle Kapstadt

  Volnost bez vázání: Der HOP-TYE® je ideální pro celé období nošení. Použití jako nosítko na břicho či záda v magických designech, které vás zavedou do Chicaga,..

  2581.00 Kč
 • Manduca Black Line 2018 Phantom Grey
  Manduca Black Line 2018 Phantom Grey

  Jednoduchá a přesto výrazná, univerzální a přesto osobitá - o to se postará manduca BlackLine RadicalRed, ScreaminGreen a AbsoluteBlue. Samozřejmě splňuje řada BlackLine..

  2885.00 Kč
 • Infantino dětské nosítko Natural Fit
  Infantino dětské nosítko Natural Fit

  Nosítko spojuje tradici století starého stylu mei-tai s moderními prvky pro prvotřídní styl a pohodlí. Toto nosítko kombinuje podporující pás s přezkou a polstrované..

  2195.00 Kč
 • MARSUPI Nosítko L Breeze 2.0 světle šedé
  MARSUPI Nosítko L Breeze 2.0 světle šedé

  Marsupi Breeze je odlehčená varianta Marsupi nosítka, Použitá směs lněné textílie s bavlnou je na dotek příjemná a přesto odolná. Žádné uzly, žádné přezky, žádná..

  1571.00 Kč
 • Manduca Wickelkinder FIRST Pure Cotton Rose
  Manduca Wickelkinder FIRST Pure Cotton Rose

  Pohodlí při nošení. Nosítko manduca PureCotton se vyznačuje jasnými barvami a čistým designem. Pro všechny rodiče, kteří mají rádi jednoduchost a styl. Manduca PureCotton..

  2768.00 Kč


Hledáte Nosítka? V sekci kočárky je možné objevit jedinečné kids!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt