KLEIN BOSCH Grand Prix Kufr s nářadím s Ixolino aku-šroubovákem

KLEIN BOSCH Grand Prix Kufr s nářadím s Ixolino aku-šroubovákem

KLEIN BOSCH Grand Prix Kufr s nářadím s Ixolino aku-šroubovákem

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Klein
Cena:874.00 Kč
KLEIN BOSCH Grand Prix Kufr s nářadím s Ixolino aku-šroubovákem 4 (80%) 15 hodnocení

Bosch Mini Ixolino Kufr s nářadím Číslo výrobku: 8375 BOSCH Grand Prix Kufr s IXOLINO aku-šroubovákem Originální hraní s dětskými funkcemi provoz na baterie (1 x AAA 1,5V, nejsou součástí balení) Věk: od 3 let Pozor! Nevhodné pro děti mladších 36 měsíců.


 • Janod® BRICOKIDS kufr na nářadí
  Janod® BRICOKIDS kufr na nářadí

  Naprostá nutnost pro malé kutily. Kufr obsahuje všechny nezbytné potřeby pro budoucího řemeslníka. Snadno se přenáší díky malým úchopům. Detaily výrobku: Materiál:..

  979.00 Kč
 • KLEIN BOSCH Mini Multi Tech Šroubovák
  KLEIN BOSCH Mini Multi Tech Šroubovák

  Bosch Mini Multi Tech Šroubovák Číslo výrobku: 8497 Věrná kopie s mnoha funkcemi. Šroubovák s pravo/levotočivým otáčením. Šroubovák a 11 modelových návrhů. Na..

  702.00 Kč
 • KLEIN BOSCH řetězová pila
  KLEIN BOSCH řetězová pila

  Podrobnosti: Číslo výrobku výrobce: 8399 Hračka s realistickými funkcemi Baterie: 3 x R6-AA (nejsou součástí balení) s realistickými funkcemi se světlem při řezání Od 3..

  530.00 Kč
 • KLEIN BOSCH Ixolino II Akušroubovák
  KLEIN BOSCH Ixolino II Akušroubovák

  Super hračka pro malé kutily Máme tu i pro nejmenší Ixolino Pasuje do každé dětské kapsy a vydává realistické šroubovací zvuky. Rotuje. Práce pro malé kutily čeká a..

  219.00 Kč
 • Theo Klein Bosch Sada nářadí 8520
  Theo Klein Bosch Sada nářadí 8520

  Plastový kufřík Bosch s nářadím pro všechny malé pomocníky. Tak se mohou i ti nejmladší naučit snadno používat nástroje. Podrobnosti: Kufřík na nářadí..

  775.00 Kč
 • Míchačka na beton LENA oranžová
  Míchačka na beton LENA oranžová

  Míchačka na beton LENA ® je realistickou replikou. Ruční mixér se skutečnou funkcí je vyroben z ABS plastu. S velikostí 28 cm je vhodný pro děti od 3 let. Detaily: S..

  480.00 Kč
 • Kids Concept® Bedna na nářadí natur modrá
  Kids Concept® Bedna na nářadí natur modrá

  S touto bednou na nářadí se vaše dítě stane skutečným řemeslníkem Podrobnosti: 20 dílků Material: MDF, překližka, borovice, buk, shima Rozměry: 25 x 13 x 15 cm Věk: od 3..

  960.00 Kč
 • HM Studio Pás s nářadím 26 ks
  HM Studio Pás s nářadím 26 ks

  HM Studio Pás s nářadím Celkem 26 kousků nářadí připraveného pro malé řemeslníky na praktickém pásu. Obsah balení: opasek na nářadí, kladívko, kleště,..

  289.00 Kč
 • Play-Doh Opravářské nářadí
  Play-Doh Opravářské nářadí

  Sada pro vytvoření kutilského náčiní je připravena pro všechny děti od 3 let, které rády modelují. Přednosti: podporuje..

  299.00 Kč
 • Sada v kufru nářadí
  Sada v kufru nářadí

  Sada v kufru nářadí Řemeslnická sada je připravena pro všechny kluky, kteří by si rádi formou hry vyzkoušeli zručnou práci kutilů a řemeslníků. Vínově červený..

  289.00 Kč
 • Pilsan Sada nářadí s helmou
  Pilsan Sada nářadí s helmou

  Pilsan Toys sada nářadí s helmou Sada 25 kousků nářadí, které jsou určeny pro malé šikuly, kteří si chtějí hrát hru na řemeslníka a opraváře.Tentokrát balení..

  479.00 Kč


Hledáte Nářadí? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | dětská dílna je možné objevit jedinečné klein bosch grand prix kufr s nářadím s ixolino aku-šroubovákem!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt