LEGO® DUPLO® 10875 Nákladní vlak

LEGO® DUPLO® 10875 Nákladní vlak

LEGO® DUPLO® 10875 Nákladní vlak

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:LEGO®
Cena:3199.00 Kč
LEGO® DUPLO® 10875 Nákladní vlak 3,5 (70%) 18 hodnocení

LEGO® DUPLO® 10875 Nákladní vlak je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo. Sada Nákladní vlak od LEGO® DUPLO® obsahuje přístav, loďku, kavárnu, stanici určenou k nakládání nákladů, 2 jeřáby, 3 DUPLO figurky, figurku zvířátka a spoustu suprových kolejí, díky nimž nabízí spoustu klasické zábavy na kolejích. Stáhněte si doplňkovou aplikaci a získejte tak množství dalších herních možností, včetně dálkového ovládání a spousty zábavných aktivit pro nejmenší!


 • PLAYMOBIL Hřiště vodní 6670
  PLAYMOBIL Hřiště vodní 6670

  Playmobil Vodní ihrisko – vybuduj si vlastní aqaupark, který je ideálním místem pro trávení volného času s dětmi. Vlastnosti: dospělí a větší děti upřednostní..

  599.00 Kč
 • LEGO® City Sada postav – Vesmírný výzkum
  LEGO® City Sada postav – Vesmírný výzkum

  Vesmírná agentura LEGO® City tě potřebuje! Připoj se k posádce lidí, kteří stojí za úspěchem mise na průzkum Marsu. Zvládneš trénink stavu beztíže na centrifuze?..

  1099.00 Kč
 • LEGO® DUPLO® Tropický ostrov
  LEGO® DUPLO® Tropický ostrov

  Podpořte emoční vývoj a rozvoj jemné motoriky svého batolete se sadou LEGO® DUPLO® Město 10906 Tropický ostrov. Objevujte svět zvířat během dobrodružství v džungli s..

  1699.00 Kč
 • LEGO® Batman Movie Clayface™ útočí na Batmanovu jeskyni
  LEGO® Batman Movie Clayface™ útočí na Batmanovu jeskyni

  Rychle! Bruce Wayne™ se musí změnit v Batmana a zastavit Clayface™, který útočí na LEGO® Batmanovu jeskyni! Zkontroluj Batpočítač a naskoč do Bat-Tanku. Střílej na..

  2799.00 Kč
 • LEGO® DUPLO® Zvířata světa
  LEGO® DUPLO® Zvířata světa

  Ukažte svému nejmenšímu různá zvířata a prostředí, která se na světě nacházejí! Vydejte se na safari do africké savany a hrajte si na to, že fotografujete lvy a..

  2799.00 Kč


Hledáte Stavebnice? V sekci hračky a hry | hračky | stavební hračky je možné objevit jedinečné lego duplo 10875 nákladní vlak!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt