Fáze 10 karetní hry MATTEL

Fáze 10 karetní hry MATTEL

Fáze 10 karetní hry MATTEL

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Mattel
Cena:334.00 Kč
Fáze 10 karetní hry MATTEL 4 (80%) 20 hodnocení

Fáze 10 funguje podobně jako Rommé. Vítězem je hráč, který nejprve dokončí 10 různých fází, jako jsou dvě trojice, sedm úspěchů nebo 7 karet stejné barvy. Jednotlivé fáze musí být umístěny v určitém pořadí. Když hráč dokončí fázi, může zahájit další fázi. V těžkých tahech mohou pomoci karty Joker, které mohou nahradit číselnou kartu. Vyřazovací karta brání hráči v pohybu. Podrobnosti: rozměry: 9,5 x 12 x 2 cm Hráči: 2 až 6 Od tvůrců UNO Vzrušující, rumovitá karetní hra se zvláštním zvratem. Ten, kdo skončí jako první vyhraje 10 různých fází - dvě trojice, jedna sedmá, sedm karet jedné barvy a více. Výzva: V každém kole hry musí být dokončena určitá fáze. Kdokoli dokončení fáze může pokračovat další fází. Všichni ostatní to musí zkusit znovu. Věk: od 7 let úcta Nevhodné pro děti do tří let . Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty.


 • Ravensburger Přineste si hru - čokoládová čarodějnice
  Ravensburger Přineste si hru - čokoládová čarodějnice

  Pouze ten, kdo se odváží, vyhrává v této okouzlující Katenspiel! V Hexenküche se vyrábí lahodná čokoláda. Hráči se snaží být první, kdo shromáždí všech šest..

  229.00 Kč
 • ADC Blackfire Hra o trůny Karetní hra Druhá edice
  ADC Blackfire Hra o trůny Karetní hra Druhá edice

  ADC Blackfire Hra o trůny Světoznámá sága George R. R. Martina Píseň ledu a ohně, přináší milovníkům karetních her Hru o Trůny, která je plná strategie, intrik v..

  859.00 Kč
 • Akim Černý Petr Štěňátko
  Akim Černý Petr Štěňátko

  Akim Černý Petr Štěňátko Šestnáct dvojic, označených vždy do správné dvojice stejným znakem. Jediná karta, která přebývá je Černý Petr. Komu zůstane po vyložení..

  69.00 Kč
 • Piatnik Karty Poker Plachetnice America s Cup
  Piatnik Karty Poker Plachetnice America s Cup

  Piatnik Karty Poker Plachetnice America s Cup Tradiční karty pro hru Poker v novém sběratelském provedení s motivy plachetnic. Pravidla hry: Populární karetní hru Poker..

  69.00 Kč


Hledáte Karetní hry a hry s kostkami? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | hry a puzzle je možné objevit jedinečné mattel!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt