MOTOROLA MBP 24 Dětská audio chůvička

MOTOROLA MBP 24 Dětská audio chůvička

MOTOROLA MBP 24 Dětská audio chůvička

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Potřeby pro bezpečnost dětí
Dodavatel:Motorola
Cena:1299.00 Kč
MOTOROLA MBP 24 Dětská audio chůvička 3,75 (75%) 28 hodnocení

Díky dětské audio chůvě můžete vašemu děťátku zajistit maximální bezpečí během pobytu v dětské postýlce. MOTOROLA MBP 24 je dětská audio chůva, která přenáší jasný a čistý digitální zvuk s dosahem pokrytí až 300 m. Dětská chůvička disponuje hned několika kanály a oproti analogovým chůvu pracuje na vyšší frekvenci, hodí se tedy do města, kde je zvýšené riziko rušení signálu. V případě ztráty nebo přerušení signálu se chůva sama připomene. Zdroj, který slouží jako napájení hlavní, rodičovské jednotky je síť (230 v) a baterie. Díky moderní technologii můžete chůvu využívat i na jiné funkce. Chůva disponuje i režimem oboustranného přenosu, což znamená, že když slyšíte dítě plakat, můžete se mu promluvit a pomocí vašeho hlasu uspat. Pokud byste se setkávali s vyšší hlučností v místnosti, stačí si jen přizpůsobit hlasitost na přístroji. Vlastnosti:. {Color: # 168ecb} Bezdrátová technologie DECT – neruší ji domácí Wi-Fi Dosah až 300 m Podsvícený displej Monitorování teploty místnosti Obousměrná komunikace Vysoká citlivost mikrofonu Ovládání hlasitosti Rodičovská jednotka – dobíjitelná Možnost rozšíření až na dvě rodičovské jednotky – dodáváno samostatně Upozornění mimo dosah Upozornění na nízkou úroveň baterie Bezpečná a soukromá komunikace


 • TRUELIFE Digitální videochůvička NannyCam R360
  TRUELIFE Digitální videochůvička NannyCam R360

  TrueLife NannyCam R360 je digitální video chůvička, která skutečně vidí do každého rohu. Pomocí horizontálního i vertikálního otáčení kamery a 5 palcovým displejem..

  3790.00 Kč
 • PHILIPS AVENT Chůvička dětská audio SCD502
  PHILIPS AVENT Chůvička dětská audio SCD502

  Digitální elektronická chůvička AVENT SCD502 s kvalitním jednostranným přenosem zvuku bez přeslechů. Charakteristika: Bezpečné spojení Dosah až 300 metrů Uspávací..

  1229.00 Kč


Hledáte Dětské monitory? V sekci děti a kojenci | potřeby pro bezpečnost dětí je možné objevit jedinečné motorola mbp 24 dětská audio chůvička!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt