Mega Bloks tahací štěně

Mega Bloks tahací štěně

Mega Bloks tahací štěně

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:Mega Bloks
Cena:707.00 Kč
Mega Bloks tahací štěně 4,25 (85%) 26 hodnocení

Batole si zamilují tohoto malého pejska, který honí, a 15 velkých stavebních bloků bude skutečnou radostí, že se uvidí. Stavební kameny slouží jako krmivo pro štěně a jednoduše se vkládají do úst. Pes si může vzít na procházku na vodítku a stavební kameny vypadají jako malé hromady. Stavební bloky se také hodí přímo na hlavu, záda a tlamu psa. Detaily produktu: Obsah: 1 štěně na kolečkách a 15 velkých, robustních stavebních bloků, které se vejdou přímo na hlavu, záda a tlamu štěně. Stavební bloky mohou být drženy v pejsek - stačí dát stavební bloky do úst, pak jít psa na vodítku a stavební bloky se objeví jako hromady. Perfektní pro ruce malých dětí Podporuje hrubé motorické dovednosti a stimuluje představivost Stavební bloky jsou kompatibilní se všemi stavebními hračkami od Mega Bloks, takže nic nebrání nekonečným učení zábava! Věk: od 12 měsíců


 • HESS Sliding Bee
  HESS Sliding Bee

  Včela, kterou je třeba tlačit! Barevná hračka je vhodná pro děti a je vyrobena z březového lepeného dřeva. Nákupem dřevěných hraček Hess získáte pro své dítě..

  532.00 Kč
 • Kids Concept ® Mamut s koly
  Kids Concept ® Mamut s koly

  Mamut na kolečkách je dobrým přítelem a společníkem v každé školce! Velikost mamuta je ideální pro malé ruce, a proto ho dítě může samostatně tlačit. Hravou formou se..

  428.00 Kč
 • Hape Discovery Train
  Hape Discovery Train

  Dřevěný vlak kočujících zvířat. Těchto osm tvarů lze skládat. Stisknutím modrého komínu lokomotivy zazní zvuk. Co-Branding Hape & Kids II Kids II si stanovila za cíl..

  529.00 Kč


Hledáte Tahací hračky? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné mega bloks tahací štěně!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt