Mosty Ravensburger GraviTrax

Mosty Ravensburger GraviTrax

Mosty Ravensburger GraviTrax

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Ravensburger
Cena:506.00 Kč
Mosty Ravensburger GraviTrax 5 (100%) 20 hodnocení

Interaktivní systém mramorové dráhy. Překlenovací úseky trati! Se sadou můstků rozšiřujete možnosti vaší dráhy. Velkolepě propojují úseky silnice mezi sebou a získávají tak celou řadu nových konstrukčních a kombinačních možností. Jaké nové způsoby otevírá vaše koule se sadou mostů? Podrobnosti: Obsah: 3 nastavitelné mosty, 2 dlouhé kolejnice extra dlouhé, 2 pomalé kolejnice extra dlouhé, 1 kolejnice dlouhé, 2 kolejnice krátké, 1 kolejnice krátké, 1 manuální rozměry: 34 x 34 x 6 cm Věk: od 8 do 99 let úcta Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty.


 • bieco motorická smyčka jelen ježek
  bieco motorická smyčka jelen ježek

  S motorickou smyčkou od Bieco není zaručena žádná nuda. Různé tvary a barvy určené pro děti stimulují smysly. Pokud vaše dítě navléká malá dřevěná zvířátka na..

  367.00 Kč
 • Ever Earth Arctic Motoric Loop
  Ever Earth Arctic Motoric Loop

  Díky arktické motorické smyčce může vaše dítě poznat různá zvířata v Arktidě. Lední medvěd, tuleni, mroži, hvězdice, ryby a skořápka doprovázejí vaše dítě..

  846.00 Kč
 • LEGLER Motorická kostka Giuliano
  LEGLER Motorická kostka Giuliano

  Motorická kostka Giuliano Číslo výrobku: 6094 Zábava na 7 stranách školí motorické schopnosti, rozpoznání barev a tvarů. Stabilní masivní a vrstvené dřevo nabízí na..

  5518.00 Kč
 • Kids Concept kuličková smyčka mini Neo
  Kids Concept kuličková smyčka mini Neo

  Mini míčová hra je ideální pro nácvik koordinace ruka-oko malých dětí. Tvary a barvy se také učí hravou formou. Je to čtverec nebo koule? Míčová hra má různě..

  420.00 Kč
 • Hape motorická kostka Momo
  Hape motorická kostka Momo

  Tato motorická kostka je dřevěná objevovací kostka s různými funkcemi. Kromě kulové dráhy a motorické smyčky z Metal l lze objevit i různé povrchy, jako je drsný,..

  1693.00 Kč
 • LEGLER Motorická kostka - jaro
  LEGLER Motorická kostka - jaro

  Tato motorikcá kostka ze dřeva nabízí různé způsoby hraní. S motorickými smyčkami se trénuje jemná dětská motorika. Na kostce najdeš čísla, posuvné prvky, malovací..

  751.00 Kč
 • EverEarth® Má první velká motorická kostka
  EverEarth® Má první velká motorická kostka

  Hrací kostka 5 v 1 nabízí zábavu díky četným možnostem hry. Při hraní s motorickou smyčkou, zvířátkovým puzzle, učícími hodinami, třídícími kostkami a mnohým..

  1299.00 Kč


Hledáte Kuličkové dráhy? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let a motorické labyrinty je možné objevit jedinečné mosty ravensburger gravitrax!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt