NICI My First NICI Hrací slon Dundi 18 cm

NICI My First NICI Hrací slon Dundi 18 cm

NICI My First NICI Hrací slon Dundi 18 cm

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:Nici
Cena:518.00 Kč
NICI My First NICI Hrací slon Dundi 18 cm 2,75 (55%) 28 hodnocení

S My First NICI kolekcí mohou rodiče své dítě v prvních 36 měsících života směřovat a formou hry rozvíjet a podporovat. Zrovna v prvních měsících života se dítě učí obzvláště rychle, když je zapojováno mnoho jeho smyslů. Proto NICI designeři dávají pozor při vývoji My First NICI produktů, aby NICI učící hračky podporovali co nejvíce dětský vývoj. Podrobnosti: Rozměr: 18 cm


 • PLAYMOBIL 1 2 3 Pohádkové hřiště
  PLAYMOBIL 1 2 3 Pohádkové hřiště

  Milovníci zvířat víly se scházejí na kouzelném dětském hřišti. Veverka, sova a jednorožec baví pohádkový les svými pohádkovými příběhy. S houpačkou a skluzavkou...

  458.00 Kč
 • Sylvanian Families Zámecká vila
  Sylvanian Families Zámecká vila

  Sylvanian Families Schlossvilla je domovem rodiny perských koček. Vila má tři patra, do kterých se lze dostat integrovaným výtahem. Pokud otočíte korouhvičku na věži, výtah..

  1231.00 Kč
 • Simba Hasič Sam - Sam Ultimate Jupiter 2 figurky
  Simba Hasič Sam - Sam Ultimate Jupiter 2 figurky

  Jupiter je velký červený hasičský vůz hasiče Sama a jeho kolegů, s nímž jedou do provozu. Není neobvyklé, že Sam a jeho kolegové musí lidi zachránit ze závratných..

  1288.00 Kč


Hledáte Hrací hračky? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné nici my first nici hrací slon dundi 18 cm!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt