Naif Sun Cream Baby Child SPF30 100ml

Naif Sun Cream Baby Child SPF30 100ml

Naif Sun Cream Baby Child SPF30 100ml

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kosmetika pro miminko
Dodavatel:NAIF
Cena:519.00 Kč
Naif Sun Cream Baby Child SPF30 100ml 2,25 (45%) 27 hodnocení

S přírodními minerálními UV filtry na bázi oxidu zinečnatého (non-nano) je krém Naïf pro děti a kojence vhodný i pro nejcitlivější pokožku. Přírodní sluneční krém okamžitě chrání tělo a obličej před škodlivými UV paprsky. Krém se snadno nanáší a díky přírodním olejům nezanechává na pokožce žádné bílé zbytky. Kromě toho jste věděli, že sluneční krém může znečisťovat moře? Důvodem jsou přísady oxybenzon a oktinoxát, ale také mikroplasty a nanočástice. Dobrá zpráva, tu to nemáme! Obal je dále vyroben z cukrové třtiny. To ušetří přibližně 55 gramů CO2 na tubu ve srovnání s normální plastovou trubkou. Ale samozřejmě to považujeme za zcela normální. Doporučujeme kojencům, aby se co nejvíce vyhýbali slunci, zejména během prvního roku. Pokud dítě potřebuje chodit na slunce, lze na citlivou pokožku novorozenců bezpečně aplikovat přirozenou sluneční ochranu pro kojence a děti. ingredience: Capryl / Capric Triglycerides, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Oxid Zinc, Isoamyl Laurate, Stearyl Heptanoate, Hydrogenated Soy Polyglycerides, Candelilla Cera / Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Stearyl Caprylate, Polyhydroxystearic Acid, Parfum / Fea, Olea, Olea Olej, olej ze semen Helianthus Annuus (slunečnice), alkany C15-23, tokoferol


 • Naif Větrný a meteorologický krém 50ml
  Naif Větrný a meteorologický krém 50ml

  Měkká a citlivá pokožka těch nejmenších může na povětrnostní podmínky reagovat velmi prudce. Ochranný krém proti povětrnostním vlivům Naïf zabraňuje vysušení..

  437.00 Kč
 • Naif Sun Cream Baby Child LSF50 100ml
  Naif Sun Cream Baby Child LSF50 100ml

  S přírodními minerálními UV filtry na bázi oxidu zinečnatého (non-nano) je krém Naïf pro děti a kojence vhodný i pro nejcitlivější pokožku. Přírodní sluneční krém..

  586.00 Kč


Hledáte Péče o pokožku miminka? V sekci péče | kosmetika pro miminko je možné objevit jedinečné naif!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt