Nattou Alex Bibou - Houpací osel Alex

Nattou Alex Bibou - Houpací osel Alex

Nattou Alex Bibou - Houpací osel Alex

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:Nattou
Cena:2719.00 Kč
Nattou Alex Bibou - Houpací osel Alex 4,25 (85%) 22 hodnocení

Měkké houpací zvíře z aktuální kolekce „Alex & Bibou“. Pěkný osel je vyroben z měkkého plyše, houpací část z masivního dřeva. Díky výšce, silnému polstrovanému sedátku a bezpečnostnímu pásu houpačky, sedí již menší děti pohodlně a jistě. Všechny Nattou - produkty mají spoustu malých detailů, jsou kvalitní a pěkně barevné. Podrobnosti: Barva: modrá S bezpečnostním pásem pro pevné držení Věk: od 10 měsíců.


 • bieco Houpací osel Fips
  bieco Houpací osel Fips

  Roztomilý houpací osel Fips zve vaše dítě na projížďku. Osel je vybaven malým opěradlem, o které se můžete opřít. Bezpečnostní pás zajišťuje bezpečnost. Lyže..

  2429.00 Kč
 • Kids Concept® houpací liška hnědá
  Kids Concept® houpací liška hnědá

  V kolekci Edvin najdete mnoho švédských lesních zvířat. Los, liška, ježka, veverka, králík a malá lesní myš. V měkkých pastelových barvách Tato sbírka obsahuje..

  3190.00 Kč
 • COPPENRATH houpací zvíře zajíček štěstí dítě
  COPPENRATH houpací zvíře zajíček štěstí dítě

  Velmi speciální dárek! Propracovaný houpací zajíček BabyGlück v moderním šedobílém tečkovaném designu je vyroben z dřeva certifikovaného FSC® a nese až 50 kg...

  1624.00 Kč


Hledáte Houpací zvířata? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné nattou alex bibou - houpací osel alex!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt