OBALL Hračka Oball™ Roller 6m tyrkysová

OBALL Hračka Oball™ Roller 6m tyrkysová

OBALL Hračka Oball™ Roller 6m tyrkysová

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětské hračky
Dodavatel:Oball
Cena:459.00 Kč
OBALL Hračka Oball™ Roller 6m tyrkysová 5 (100%) 25 hodnocení

Hračky, které milují všechna miminka! Na počátku to byla jednoduchá idea: flexibilní a snadno uchopitelný míč. Oball™ se rychle stal jedním z nejpopulárnějších světových dětských míčků, a nyní nabízí celou řadu hraček se stejnou ideou, jedinečným designem jednoduchého uchopení i pro nejmenší, odvážnými barvami a okouzlujícími vzory. Od míčků po autíčka až po hrací soupravy. Oball™ dodává hraní ten správný švih. Se značkou Oball™ se nese dlouhá tradice a dědictví oceněných návrhů hraček, počínaje právě originální a snadno uchopitelný klasikou. Nyní Oball™ nabízí celou řadu unikátních hraček pro děti i batolata. Vlastnosti: velká chrastítko uvnitř kuličky Oball™ zpestřuje první krůčky prakticky nezničitelné neobsahuje BPA, PVC, latex nebo ftaláty lze mýt v myčce nádobí Rozměry výrobku: 19,81 cm x 52,83 cm x 14,48 cm.


  • FISHER PRICE Hudební autíčko vkládačka
    FISHER PRICE Hudební autíčko vkládačka

    Veselé hudební autíčko Fischer-Price s vkládačkou. Hračka skvěle padne do malých zvědavých ručiček dětí, které musí všechno uchopit a prozkoumat. Vkládání tvarů..

    799.00 Kč


Hledáte Aktivní hračky pro batolata? V sekci děti a kojenci | dětské hračky je možné objevit jedinečné oball hračka oball™ roller 6m tyrkysová!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt