OK BABY Redukce na WC Pinguo bílá 68

OK BABY Redukce na WC Pinguo bílá 68

OK BABY Redukce na WC Pinguo bílá 68

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Učení na nočník
Dodavatel:OK Baby
Cena:499.00 Kč
OK BABY Redukce na WC Pinguo bílá 68 2,25 (45%) 25 hodnocení

Redukce na WC Pinguo s měkkým polstrováním sedadla zajišťuje pohodlné sezení pro vaše dítě během důležité chvíle. Dá se bezpečně připevnit na záchodovou mísu. Je vybavena dvěma držadly po stranách, kde se dítě může chytit. Polstrované sedadlo lze snadno vyjmout a vyčistit. Na spodní straně se nacházejí protiskluzové gumové krytky, které brání redukci v pohybu. Rozměry 9 × 43 × 44 cm


 • OK BABY Redukce na WC Pinguo oranžová 45
  OK BABY Redukce na WC Pinguo oranžová 45

  Redukce na WC Pinguo s měkkým polstrováním sedadla zajišťuje pohodlné sezení pro vaše dítě během důležité chvíle. Dá se bezpečně připevnit na záchodovou mísu. Je..

  499.00 Kč
 • BO JUNGLE Nočník B-WHALE Pastel Pink
  BO JUNGLE Nočník B-WHALE Pastel Pink

  Dětský nočník v podobě roztomilé velrybky. Vlastnosti: vyjímatelná nádobka protiskluzová úprava víko zadní opěrka pro větší pohodlí snadno se čistí neobahuje BPA..

  595.00 Kč
 • LUMA Tréningová sada na toaletu Blossom Pink
  LUMA Tréningová sada na toaletu Blossom Pink

  Čtyřdílná tréningová sada na toaletu obsahuje nočník, dětské sedátko na toaletu, protiskluzové stupátko a box na vlhčené ubrousky. Vlastnosti: Pro otření zadečku..

  1049.00 Kč
 • BO JUNGLE WC adaptér B-Toilet Grey
  BO JUNGLE WC adaptér B-Toilet Grey

  Vlastnosti: vestavěné rukojeti pro větší stabilitu a bezpečnost zádová opěrka pro větší pohodlí snadno nastavitelný na jakoukoliv toaletní mísu snadno se čistí..

  429.00 Kč
 • OK BABY Nočník Quack růžová 66
  OK BABY Nočník Quack růžová 66

  Nočník Quack ve tvaru kačera dodáván spolu s krytem. Po stisknutí zobáku **píská **, rukojeti jsou měkké a příjemně se drží. Je možné odebrat přední část a získat..

  599.00 Kč
 • OK BABY Nočník Spidy - světle modrý
  OK BABY Nočník Spidy - světle modrý

  Oblíbený nočník v podobě zajíčka. Otočná barevná koule mezi ušima chrastí a upoutává pozornost dítěte. Rukojeti jsou měkké. Anatomický tvar zaručuje správné..

  499.00 Kč


Hledáte Nočníky? V sekci děti a kojenci | učení na nočník je možné objevit jedinečné ok baby redukce na wc pinguo bílá 68!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt