OK BABY Redukce na WC Pinguo oranžová 45

OK BABY Redukce na WC Pinguo oranžová 45

OK BABY Redukce na WC Pinguo oranžová 45

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Učení na nočník
Dodavatel:OK Baby
Cena:499.00 Kč
OK BABY Redukce na WC Pinguo oranžová 45 3 (60%) 22 hodnocení

Redukce na WC Pinguo s měkkým polstrováním sedadla zajišťuje pohodlné sezení pro vaše dítě během důležité chvíle. Dá se bezpečně připevnit na záchodovou mísu. Je vybavena dvěma držadly po stranách, kde se dítě může chytit. Polstrované sedadlo lze snadno vyjmout a vyčistit. Na spodní straně se nacházejí protiskluzové gumové krytky, které brání redukci v pohybu. Rozměry 9 × 43 × 44 cm


 • BO JUNGLE Nočník B-WHALE Pastel Blue
  BO JUNGLE Nočník B-WHALE Pastel Blue

  Dětský nočník v podobě roztomilé velrybky. Vlastnosti: vyjímatelná nádobka protiskluzová úprava víko zadní opěrka pro větší pohodlí snadno se čistí neobahuje BPA..

  595.00 Kč
 • OK BABY Nočník Quack růžová 66
  OK BABY Nočník Quack růžová 66

  Nočník Quack ve tvaru kačera dodáván spolu s krytem. Po stisknutí zobáku **píská **, rukojeti jsou měkké a příjemně se drží. Je možné odebrat přední část a získat..

  599.00 Kč
 • TRUELIFE Teploměr Care Q7
  TRUELIFE Teploměr Care Q7

  Infračervený teploměr, přesnost měření až 0,2°C, podvícený displej, výsledek do 1 sekundy, až 40.000 měření na jednu baterii, paměť na 32 měření, upozornění na..

  999.00 Kč
 • TRUELIFE Bezkontaktní teploměr na cesty Care Q5
  TRUELIFE Bezkontaktní teploměr na cesty Care Q5

  Bezkontaktní teploměry změří přesně tělesnou teplotu ve zlomku sekund. Ten náš, TrueLife Care Q5 má navíc malé rozměry, díky kterým se perfektně hodí na cesty...

  899.00 Kč
 • NUK Dětský bezdotykový teploměr Flash
  NUK Dětský bezdotykový teploměr Flash

  Měřte rychle a s klidem! Spánek je často ten nejlepší lék a neměl by být rušen! To platí zejména pro kojence a batolata. Pokud potřebujete pravidelně měřit teplotu..

  1199.00 Kč
 • CHICCO Teploměr digitální infračervený Thermo Family Bluetooth
  CHICCO Teploměr digitální infračervený Thermo Family Bluetooth

  Teploměr Chicco Thermo Family je infračervený multifunkční teploměr na bezdotykové měření tělesné teploty a teploty objektů obohacený o možnost synchronizace dat s..

  1299.00 Kč


Hledáte Nočníky? V sekci děti a kojenci | učení na nočník je možné objevit jedinečné ok baby redukce na wc pinguo oranžová 45!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt