PLAYMOBIL ® Spirit Riding Free Outdoor Adventures

PLAYMOBIL ® Spirit Riding Free Outdoor Adventures

PLAYMOBIL ® Spirit Riding Free Outdoor Adventures

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Playmobil
Cena:496.00 Kč
PLAYMOBIL ® Spirit Riding Free Outdoor Adventures 3,5 (70%) 23 hodnocení

Abigail a Ursula se svými koňmi Boomerang a Bing Cherry si samozřejmě nemohou nechat ujít velké venkovní dobrodružství. V soutěži mezi PAL - Pru, Abigail a Lucky a BUD - Bebe, Ursula a Daphne čelí Abi a Ursula další výzvě: barel na koni. Jízda na koni - jízda na koni znamená skákání přes všechny sudy s koněm. Poté je řada na lukostřelbě. Každá z dívek vystřelí šest šípů na cíl jeden po druhém. Kdo ukáže více dovedností s lukem? Vítěz získá jako odměnu velký podkovový odznak a náramek. Abigail je blázen do barevných náramků a vždy nosí svou sbírku v kapse. Venkovní dobrodružná hra se skládá z duchových postav Abigail s koněm Boomerang a Ursula s koněm Bing Cherry, jakož i dvou sudů pro barel jezdecké soutěže a cíl, šest šipek a luk pro lukostřelbu. Pro velké fanoušky Spirit je zahrnut přátelský náramek se dvěma podkovy pro sbírání. Detaily produktu: Obrázky: 1 Abigail, 1 Ursula Zvířata: 1 kůň Boomerang, 1 kůň Bing Cherry Příslušenství: 3 sudy, 1 terč, 6 šípů, 1 toulec, 1 luk, 1 kompas, 1 cedule, 2 pouzdra, 2 otěže, 2 koňské přikrývky, 2 sedla, 1 taška, 7 silikonových náramků, 2 kempovací čepice, 2 jablka, 1 dětský náramek, 2 podkovy odznaky Věk: od 4 let Pozor Nevhodné pro děti do tří let let věku. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty!


 • PLAYMOBIL ® 1 2 3 AQUA vodní kolo s karuselem 70268
  PLAYMOBIL ® 1 2 3 AQUA vodní kolo s karuselem 70268

  Vodní kolo s karuselem je ideální pro malé fanoušky vody. Nejprve naplňte bazén vodou, pak si malý chlapec může sednout v karuselu a je čas se natáhnout za kliku...

  628.00 Kč
 • PLAYMOBIL ® 1 2 3 AQUA kachna rodina 70271
  PLAYMOBIL ® 1 2 3 AQUA kachna rodina 70271

  Za slunečného počasí je výlet s kachní lodí to pravé. Dívka šťastně vyleze do žluté kachny a odejde na jezero. Po krátké době se k lodi připojilo několik kachňat a..

  240.00 Kč


Hledáte Hrací sety? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let a figurky je možné objevit jedinečné playmobil ® spirit riding free outdoor adventures!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt