Peg-Pérego Prima Pappa Follow 2020 Me Petrolio

Peg-Pérego Prima Pappa Follow 2020 Me Petrolio

Peg-Pérego Prima Pappa Follow 2020 Me Petrolio

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Jídelní židličky
Dodavatel:Peg-Perego
Cena:3413.00 Kč
Peg-Pérego Prima Pappa Follow 2020 Me Petrolio 3,25 (65%) 17 hodnocení

Peg-Pérego Jídelní židlička Prima Pappa Follow Me Petrolio Peg Praktická multifunkční jídelní židlička, kterou je možné používat jako lehátko od narození. Různé stupně nastavení Vám umožní židličku Prima Pappa Follow Me používat dle individuální potřeby. Pultík je možné odejmout a židličku přisunout přímo ke stolu, abyste mohli jíst všichni společně. Díky kolečkům je mobilní a dítě tak můžete mít stále na očích. Popis výrobku Výška sedačky nastavitelná do 7 pozic Úhel sedačky je možná 5x nastavit až do polohy lehu V pozici ležení se automaticky zvětší úhel mezi opěrkou zad a sedátkem o 150° a tím, že se sedící plocha posune dopředu, může dítě pohodlně ležet již od 0 měsíců I v pozici lehu je možné sedátko nastavit do 7 výšek Opěrku na nohy je možné rozložit, ideálně pokud nožičky ještě nejsou tak dlouhé Velké, anatomicky tvarované sedátko pro optimální držení těla Pohodlné polstrované sedátko s měkkým, omyvatelným potahem Anatomicky tvarovaná ochrana proti proklouznutí se postará o maximální bezpečnost Odnímatelný pultík Pultík je vhodný do myčky Odstup pultíku je možné nastavit S odejmutým pultíkem je možné židličku Prima Papa Follow Me přisunout přímo ke stolu, aby mohli jíst dítě společně s rodiči Snadno se složí do kompaktních rozměrů Složená samostatně stojí Potah je odmímatelný a omyvatelný vlhkých hadříkem 4 dvojitá kolečka, možné zafixovat ke snadné posunutí celé židličky Vyberte si mezi potahem z odolného PVC nebo kvalitní imitace kůže Technické detaily: Nosnost do 15 kg, v poloze lehu do 9 kg Rozměry (šířka x výška x hloubka): 55 x 104 x 75 cm (rozestavěná), 55 x 95 x 30 cm (složená) Šířka sedačky 29 cm, délka sedačky 24 cm, délka zádové opěrky 45 cm, maximální výška sedadla 67 cm, nejnižší výška sedadla 46 cm Hmotnost: 7,6 kg


 • tiSsi jídelní židlička bílá
  tiSsi jídelní židlička bílá

  Návod k použití tiSsi® jídelní židlička Intertek GS-certifikát k tiSsi® jídelní židlička Židle, která roste spolu s dítětem. Jídelní židlička tiSsi® z DawOst..

  2756.00 Kč
 • tiSsi® Jídelní židlička s bezpečnostním madlem nature
  tiSsi® Jídelní židlička s bezpečnostním madlem nature

  Návod k montáži Tissi jídelní židličce Intertek GS-Certifikát k Tissi jídelní židličce Židlička, která roste s dítětem Jídelní židlička Tissi od DawOs zajišťuje..

  2990.00 Kč
 • nomi by evomove Dětská židlička Dub Natur OilWhite
  nomi by evomove Dětská židlička Dub Natur OilWhite

  Děti se stále pohybují. I při sezení. Proto musí správná židlička nabízet oporu i dostatek svobody při sezení i slézání. Jídelní židlička nomi byla vyvinuta s cílem..

  7990.00 Kč
 • HAUCK Jídelní židlička Mac Baby Minnie Sweetheart
  HAUCK Jídelní židlička Mac Baby Minnie Sweetheart

  Ke stolu prosím. Mac Baby Deluxe slibuje celé rodině nerušené stolování. Moderní design s roztomilým motivem přinese čerstvý vítr do každé místnosti. Po jídle lze..

  1518.00 Kč
 • roba Polstrování do jídelní židličky dvoudílné medvěd indián
  roba Polstrování do jídelní židličky dvoudílné medvěd indián

  Dvoudílné polstrování Roba je z látky s PU úpravou. Má měkkou vatovou výplň ze 100% polyesteru. Tím se o ně snadno pečuje. Odpuzuje vodu. Měkké polstrování je..

  577.00 Kč
 • Kinderkraft Yummy Multi
  Kinderkraft Yummy Multi

  Stabilní a bezpečná židlička s nastavitelným pultíkem. Pohodlné sedátko vyrobené z omyvatelné látky. Funkčnost a pohodlí: Nastavení výšky - díky 7 stupňům nastavení..

  1741.00 Kč
 • nomi by evomove Jídelní židlička Walnuss BlackBlack
  nomi by evomove Jídelní židlička Walnuss BlackBlack

  Děti se stále pohybují. I při sezení. Proto musí správná židlička nabízet oporu i dostatek svobody při sezení i slézání. Jídelní židlička nomi byla vyvinuta s cílem..

  7990.00 Kč
 • CHIC 4 BABY jídelní židlička ANUK Bubbles
  CHIC 4 BABY jídelní židlička ANUK Bubbles

  Dětská vysoká židle CHIC 4 Anuk je vhodná pro děti od šesti měsíců do hmotnosti 15 kg. Vyznačuje se snadným používáním a současně má několik možností nastavení. U..

  2240.00 Kč


Hledáte Jídelní židličky? V sekci dětský pokoj je možné objevit jedinečné peg-pérego!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt