Philips AVENT Šidítko s textem „I love milk“ 0-6 m chlapec 2 ks

Philips AVENT Šidítko s textem „I love milk“ 0-6 m chlapec 2 ks

Philips AVENT Šidítko s textem „I love milk“ 0-6 m chlapec 2 ks

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Děti a kojenci
Dodavatel:Philips Avent
Cena:159.00 Kč
Philips AVENT Šidítko s textem „I love milk“ 0-6 m chlapec 2 ks 2,5 (50%) 20 hodnocení

Ortodontický dudlík. Ploché symetrické dudlíky Philips Avent ve tvaru kapky respektují přirozený vývoj patra, zoubků a dásní vašeho dítěte i v případě, že se dudlík v ústech dítěte otočí. Zvýšené proudění vzduchu: 6 průduchů v krytu pro menší dráždění kůže. Hygienické: K hygienickému uchování sterilizovaných dudlíků lze sterilizovat i mýt v myčce. Bezpečnost: Umožňuje kdykoli dudlík Philips Avent snadno vyjmout. Bez chuti a zápachu: Silikon je chuťově neutrální a bez zápachu, proto vaše dítě dudlík Philips Avent s vysokou pravděpodobností přijme. Je hladký, průhledný, snadno se čistí a nelepí se. Dudlík je pevný a odolný a nemění postupem času tvar ani barvu. Rozměr balení a specifikace: země původu: Německo Obsah balení: silikonový dudlík 2 ks zaklapávací ochranný kryt 2 ks Vhodné pro děti od narození do 6 měsíců.


 • NUBY Teploměr infračervený bezdotykový Natural Nursing
  NUBY Teploměr infračervený bezdotykový Natural Nursing

  Bezdotykový infračervený teploměr BabyOno se řadí mezi dravotnické pomůcky. Tepoloměr funguje tak, že po nasměrování na čelo rychleji a přesněji změříte teplotu..

  2199.00 Kč
 • ELODIE DETAILS Moskytiéra Wild Paris
  ELODIE DETAILS Moskytiéra Wild Paris

  Proč se spokojit jenom s funkčností, když můžete mít stejně tak vzhled? Představujeme jedinou moskytiéru na trhu s moderními designovými prvky, a to jak na síťce, tak i na..

  507.00 Kč
 • KINDERKRAFT Kočárek sportovní Cruiser Pink 2020
  KINDERKRAFT Kočárek sportovní Cruiser Pink 2020

  Velká, neprorazitelná kola s vylepšeným tlumením umožňují procházku bez ohledu na počasí nebo druh povrchu. Kočárek si poradí s každou překážkou. Navíc praktické..

  2999.00 Kč


Hledáte ? V sekci děti a kojenci je možné objevit jedinečné philips avent Šidítko s textem „i love milk“ 0-6 m chlapec 2 ks!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt