Philips AVENT Dětská elektronická chůvička SCD711

Philips AVENT Dětská elektronická chůvička SCD711

Philips AVENT Dětská elektronická chůvička SCD711

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Potřeby pro bezpečnost dětí
Dodavatel:Philips Avent
Cena:2329.00 Kč
Philips AVENT Dětská elektronická chůvička SCD711 4 (80%) 17 hodnocení

S novou řadou monitorů DECT Philips AVENT můžete v klidu odpočívat s vědomím, že je vaše dítě spokojené, i když s ním nejste v místnosti. snímače teploty digitální displej možnost komunikace s dítětem Nová řada monitorů DECT poskytuje množství neocenitelných vlastností. Digitální technologie vás upozorní i na nejtišší šepot a umožní vám uklidnit vaše dítě díky spojení s garancí nulového rušení v domě a v jeho okolí. Funkce: 100% spolehlivé spojení s dítětem Kontrolky LED indikují, zda je jednotka připojena a zda je v dosahu Kontrolky aktivované zvukem indikují, zda miminko vydává nějaké zvuky Nabíjecí rodičovská jednotka s dobou provozu až 18 hodin Co je na tomto monitoru zajímavého? Režim Smart ECO zajišťuje efektivní využívaní energie Snímač teploty s nastavitelnými výstrahami Příjemné noční světlo a ukolébavky uklidní vaše ratolesti Obousměrná komunikace – miminko vás může slyšet Dosah ve volném prostoru až 330 m


 • Philips AVENT Dětská elektronická chůvička SCD721
  Philips AVENT Dětská elektronická chůvička SCD721

  S novou řadou monitorů DECT Philips AVENT můžete v klidu odpočívat s vědomím, že je vaše dítě spokojené, i když s ním nejste v místnosti. snímače teploty digitální..

  2399.00 Kč
 • Philips AVENT Dětská elektronická chůvička SCD731
  Philips AVENT Dětská elektronická chůvička SCD731

  Jistota a pohoda pro vás a vaše dítě. Tato elektronická chůva Philips AVENT zaručuje maximální pohodlí a pocit bezpečí pro vás i vaše dítě. Nabízí vysoce spolehlivé..

  2899.00 Kč
 • MOTOROLA MBP 161 – dětská chůvička
  MOTOROLA MBP 161 – dětská chůvička

  MBP161 je digitální audio baby monitor od společnosti Motorola. Jeho DECT technologie vám dává klid s vědomím, že její digitální komunikační signál je bezpečný, takže..

  1499.00 Kč
 • BAYBY BBM 7030 Digitalní video chůvička
  BAYBY BBM 7030 Digitalní video chůvička

  Digitální video chůvička do auta i na doma BAYBY BBM 7030: Dítě v přímém přenosu Pozornost věnovaná řízení a silničnímu provozu může být díky malému dítěti na..

  3999.00 Kč
 • Philips AVENT Dětská elektronická chůvička SCD506
  Philips AVENT Dětská elektronická chůvička SCD506

  Poskytne vám klid a jistotu, že je vaše děťátko v bezpečí, i když s ním zrovna nejste v pokoji. Elektronická chůva využívající pokročilou technologií DECT zajišťuje..

  1799.00 Kč
 • NUK Audio chůvička ECO Control 500
  NUK Audio chůvička ECO Control 500

  NUK Eco Control Audio 500, digitální chůvička s režimem Eco-Mode a Full Eco-Control. Výhody Digitální chůvička v moderním designu s provozní dobou až 18 hodin Režim..

  1390.00 Kč
 • CANPOL BABIES Elektronická dětská chůvička EasyStart
  CANPOL BABIES Elektronická dětská chůvička EasyStart

  Elektronická dětská chůvička EasyStart je praktickým pomocníkem při monitorování dětí. Chůvička disponuje funkcemi, díky kterým budete svému dítěti vždy na blízku...

  2190.00 Kč


Hledáte Dětské monitory? V sekci děti a kojenci | potřeby pro bezpečnost dětí je možné objevit jedinečné philips avent dětská elektronická chůvička scd711!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt