Philips AVENT Dudlík Anti-colicClassic variabilní průtok 3 m 2 ks

Philips AVENT Dudlík Anti-colicClassic variabilní průtok 3 m 2 ks

Philips AVENT Dudlík Anti-colicClassic variabilní průtok 3 m 2 ks

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kojení a krmení
Dodavatel:Philips Avent
Cena:159.00 Kč
Philips AVENT Dudlík Anti-colicClassic variabilní průtok 3 m 2 ks 5 (100%) 21 hodnocení

U dudlíku s variabilním průtokem můžete upravit rychlost průtoku podle hustoty tekutiny, a dokonale tak přizpůsobit krmení rytmu dítěte. Doporučujeme používat tento dudlík pro hustší tekutiny, jako je antiregurgitační zahuštěné mléko, mléko smíchané s dětskou rýží, mléko smíchané s dětskou výživou, polévka… Když je dítě připravené pro hustší jídlo, doporučujeme použít dudlík Philips Avent pro hustou stravu. Vzduch proudí do lahve, nikoli do bříška dítěte: Jedinečný ventil dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a nikoli do bříška dítěte, snižuje tak možnost vzniku kolik. Tento dudlík je vyroben ze silikonu – materiálu bez BPA (Podle směrnice Evropské unie 2011/8/EU). Výhody: Láhev Philips Avent Classic nabízí různé průtoky, které drží krok s růstem vašeho dítěte. Pamatujte na to, že věkové určení je pouze orientační, protože děti se vyvíjejí různým tempem. Všechny dudlíky jsou k dispozici v balení po dvou kusech. Dudlíky Classic doporučujeme používat pouze s dětskými lahvemi Classic. Rozměr balení a specifikace: země původu: Anglie materiál – dudlík – silikon, bez BPA Co je součástí: jemný dudlík, proměnlivý tok 2 ks Vhodné pro děti od 3 měsíců, variabilní průtok vhodný pro hustší tekutiny.


  • Philips Avent Prsní vložky 30ks
    Philips Avent Prsní vložky 30ks

    Philips Avent Prsní vložky 30ks Třicet kusů jednorázových prsních vložek je připraveno do podprsenek kojících maminek. Jsou příjemné, nenápadné a zajišťují..

    129.00 Kč


Hledáte Kojení a krmení? V sekci děti a kojenci je možné objevit jedinečné philips avent dudlík anti-colicclassic variabilní průtok 3 m 2 ks!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt