Philips AVENT Hrneček pro první doušky Classic 200 ml - chlapec

Philips AVENT Hrneček pro první doušky Classic 200 ml - chlapec

Philips AVENT Hrneček pro první doušky Classic 200 ml - chlapec

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kojení a krmení
Dodavatel:Philips Avent
Cena:169.00 Kč
Philips AVENT Hrneček pro první doušky Classic 200 ml - chlapec 5 (100%) 14 hodnocení

Kouzelné hrnečky společnosti Philips AVENT mají patentovaný ventil, který se snadno otevře, když dítě pije, a „magicky“ se uzavře, když pít přestane. Hrnečky pro první doušky jsou skvělé pro batolata i rodiče: flexibilní hubička pro snadné pití a snadné čištění. Tento hrneček s hubičkou Philips AVENT bez obsahu BPA je úžasně odolný proti rozlití, ať se používá doma nebo venku – a přesto se z něj snadno pije. Hubička s ventilem je vhodná i pro lahve na krmení, takže se ani tam nemusíte obávat rozlití. pro zachování hygieny lze celý hrneček sterilizovat pro pohodlí lze všechny součásti mýt v myčce Vhodné pro děti od půl roku s držadly.


 • Nuk Ruční prsní pumpa
  Nuk Ruční prsní pumpa

  Nuk Soft & Easy Ruční prsní pumpa Ruční jednoduchá pumpa jeko jednoduchá varianta pro rychlé odsátí mléka, a to i  před začátkem kojení. Přednosti: ..

  219.00 Kč
 • Red Castle Kojící polštář Big Flopsy modrý
  Red Castle Kojící polštář Big Flopsy modrý

  Red Castle Kojící polštář Big Flopsy Modrý polštář z měkké bavlny slouží pro podepření při kojení. Než se miminko narodí může ho maminka při ležení využít..

  1889.00 Kč
 • Philips Avent Krém na bradavky 30ml
  Philips Avent Krém na bradavky 30ml

  Philips Avent Krém na bradavky 30 ml Krém pro ošetření suchých, citlivých bradavek nebo již popraskaných bradavek. Složení krému je velmi šetrné pro maminku i dítě,..

  259.00 Kč


Hledáte Kojení a krmení? V sekci děti a kojenci je možné objevit jedinečné philips avent hrneček pro první doušky classic 200 ml - chlapec!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt