Philips AVENT Hrneček první skutečný 260 ml - chlapec

Philips AVENT Hrneček první skutečný 260 ml - chlapec

Philips AVENT Hrneček první skutečný 260 ml - chlapec

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Kojení a krmení
Dodavatel:Philips Avent
Cena:289.00 Kč
Philips AVENT Hrneček první skutečný 260 ml - chlapec 4,75 (95%) 15 hodnocení

Snadný přechod na „dospělý“ způsob pití. Tento hrneček bez hubičky a brčka umožňuje pití po celém obvodu jako normální hrnek. Pomáhá vašemu dítěti, aby si zvykalo na dospělácké pití, aniž by se polilo. Jedinečný ventil proti rozlití: Tento jedinečný ventil je zcela novou inovací a byl speciálně navržen odborníky ze společnosti Philips Avent. Ventil se aktivuje rty a pomáhá dítěti osvojit si normální způsob pití z hrnku. Ideální pro rostoucí batolata: Ventil s rychlým průtokem umožňuje dítěti bezproblémové pití, aniž by muselo sát. Ideální pro batolata od 9 měsíců. Pro samostatné pití: Držadla na učení dítěti usnadňují držení hrnečku a samostatné pití. Ať již jste na doma nebo na cestách, ochranné hygienické víčko udržuje hrneček v čistotě. Tento hrneček Philips Avent je vyroben z materiálů bez obsahu BPA. Obsah balení: nádoba 1 ks závitový kroužek s držadlem 1 ks systém ventilu (3 díly) 1 sada uživatelská příručka 1 ks Vhodné pro děti od 1 roku.


 • Nuk Ruční prsní pumpa
  Nuk Ruční prsní pumpa

  Nuk Soft & Easy Ruční prsní pumpa Ruční jednoduchá pumpa jeko jednoduchá varianta pro rychlé odsátí mléka, a to i  před začátkem kojení. Přednosti: ..

  219.00 Kč
 • Red Castle Kojící polštář Big Flopsy modrý
  Red Castle Kojící polštář Big Flopsy modrý

  Red Castle Kojící polštář Big Flopsy Modrý polštář z měkké bavlny slouží pro podepření při kojení. Než se miminko narodí může ho maminka při ležení využít..

  1889.00 Kč


Hledáte Kojení a krmení? V sekci děti a kojenci je možné objevit jedinečné philips avent hrneček první skutečný 260 ml - chlapec!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt