Philips AVENT Kartáč na láhev a dudlík

Philips AVENT Kartáč na láhev a dudlík

Philips AVENT Kartáč na láhev a dudlík

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Potřeby pro domácnosti
Dodavatel:Philips Avent
Cena:215.00 Kč
Philips AVENT Kartáč na láhev a dudlík 5 (100%) 20 hodnocení

Jednoduché čištění lahví a dudlíků. Speciálně vytvarovaná hlava kartáče a lisovaná špička dosáhnou do rohů všech lahví s širokým hrdlem, dudlíků a výrobků pro krmení a důkladně je vyčistí. Zaoblená hlava kartáče a tvarovaná rukojeť dosáhnou do všech koutů lahví s širokým hrdlem. Vytvarovaná špička vyčistí vnitřní části dudlíků. Jediný kartáč na lahve a vybavení pro krmení: Odolné štětinky s velkou hustotou pro důkladné čištění všech vašich lahví, dudlíků a dalšího vybavení pro krmení. Bez poškrábání a poškození lahví či dudlíků díky měkkým štětinkám s vysokou hustotou. Snadné čištění a skladování: Kartáč na lahve a dudlíky lze snadno umýt v myčce. Kartáč lze zavěsit pro snadné ukládání a vysušení. Tento kartáč na lahve a dudlíky je celý vyroben z materiálu bez obsahu BPA.


 • NUK Kartáč na láhve 2v1
  NUK Kartáč na láhve 2v1

  Kartáč na mytí kojeneckých a dětských láhví. S malým kartáčkem na mytí saviček. Praktický ergonomický tvar, snadné mytí všech láhví. Flexibilní tvar kartáče a..

  104.00 Kč
 • JAR Platinum Lemon Lime 650 ml - mycí prostředek
  JAR Platinum Lemon Lime 650 ml - mycí prostředek

  Prostředek na mytí nádobí Jar Platinum Lemon & Lime nabízí to nejlepší čisticí složení Jaru s trojím účinkem proti odolné mastnotě. Vyzkoušejte také kapsle do..

  47.90 Kč
 • JAR Orange 900 ml - mycí prostředek
  JAR Orange 900 ml - mycí prostředek

  Prostředek na mytí nádobí Jar Orange má takové čisticí účinky, kterým můžete vždy důvěřovat. Ať už se jedná o talíře a skleničky nebo hrnce a pánve – účinné..

  50.90 Kč


Hledáte Prostředky na mytí nádobí? V sekci dům a zahrada | potřeby pro domácnosti | Čisticí potřeby pro domácnost | Čisticí produkty pro domácnost je možné objevit jedinečné philips avent kartáč na láhev a dudlík!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt