Pinolino šatní skříň Fagus dvoudveřová

Pinolino šatní skříň Fagus dvoudveřová

Pinolino šatní skříň Fagus dvoudveřová

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Pinolino
Cena:32549.00 Kč
Pinolino šatní skříň Fagus dvoudveřová 3,25 (65%) 25 hodnocení

S velkou pozorností věnovanou detailům společnost Pinolino vyvíjí, testuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní dětský nábytek, doplňky a hračky a od roku 1997 navrhuje dětské pokojíčky pro nejmenší. Zde Pinolino představuje hodnoty rodiny, štěstí, bezpečnosti a individuality. Detaily: Barva: přírodní Materiál: masivní buk, naolejovaný Rozměry: Šířka x hloubka x výška 117 x 55 x 185 cm 2 dvířka 1 zásuvka 4 stupňová výškově nastavitelná odkládací plocha 1 šatní tyčka Funkce Self-Soft-Close a Soft Close Šikmo nafrézované úchyty Pozor! Dekorace nejsou součástí dodávky.


 • Pinolino Wardrobe Edge 2-door
  Pinolino Wardrobe Edge 2-door

  Společnost věnuje velkou pozornost detailům, vyvíjí, testuje, vyrábí a prodává Pinolino svou vysoce kvalitní škálu dětského nábytku, doplňků a hraček a od roku 1997 s..

  27038.00 Kč
 • KidKraft domeček na kostýmy se zrcadlem
  KidKraft domeček na kostýmy se zrcadlem

  S Kidkraft domečkem na kostými, se zrcadlem, dělá velkou radost se proměnit ve velkého hrdinu, princeznu anebo postavu z fantasy filmů. Tato skřín má stejný tvar jako..

  6899.00 Kč
 • Schardt šatní škříň Vegas
  Schardt šatní škříň Vegas

  podrobnosti o produktu: 3 dveře s měkkým zavíracím systémem 2 dlouhé podlahy 4 krátké dna 1 kolejnice na oblečení Technické údaje: Barva: bílá / šedá Materiál:..

  12503.00 Kč
 • Pinolino šatní skříň Riva dvoudveřová
  Pinolino šatní skříň Riva dvoudveřová

  S velkou pozorností věnovanou detailům společnost Pinolino vyvíjí, testuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní dětský nábytek, doplňky a hračky a od roku 1997 navrhuje..

  20988.00 Kč
 • Geuther šatní skříň Fresh trojdílná pestrá
  Geuther šatní skříň Fresh trojdílná pestrá

  Fresh - miluje rozmanitost: Různě barevné detaily vnesou svěží vítr do dětského pokojíčku. Také v ostatních směrech nabízí Fresh rozmanitost: Kdo říká, že zásuvky..

  22780.00 Kč
 • Pinolino šatní skříň Pan třídveřová
  Pinolino šatní skříň Pan třídveřová

  S velkou pozorností věnovanou detailům společnost Pinolino vyvíjí, testuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní dětský nábytek, doplňky a hračky a od roku 1997 navrhuje..

  25593.00 Kč


Hledáte Šatní skříně? V sekci dětský pokoj | nábytek je možné objevit jedinečné pinolino šatní skříň fagus dvoudveřová!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt