PLAYMOBIL ® Spirit Riding Free Outdoor Adventures

PLAYMOBIL ® Spirit Riding Free Outdoor Adventures

PLAYMOBIL ® Spirit Riding Free Outdoor Adventures

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Playmobil
Cena:532.00 Kč
PLAYMOBIL ® Spirit Riding Free Outdoor Adventures 2,5 (50%) 14 hodnocení

Abigail a Ursula se svými koňmi Boomerang a Bing Cherry si samozřejmě nemohou nechat ujít velké venkovní dobrodružství. V soutěži mezi PAL - Pru, Abigail a Lucky a BUD - Bebe, Ursula a Daphne čelí Abi a Ursula další výzvě: barel na koni. Jízda na koni - jízda na koni znamená skákání přes všechny sudy s koněm. Poté je řada na lukostřelbě. Každá z dívek vystřelí šest šípů na cíl jeden po druhém. Kdo ukáže více dovedností s lukem? Vítěz získá jako odměnu velký podkovový odznak a náramek. Abigail je blázen do barevných náramků a vždy nosí svou sbírku v kapse. Venkovní dobrodružná hra se skládá z duchových postav Abigail s koněm Boomerang a Ursula s koněm Bing Cherry, jakož i dvou sudů pro barel jezdecké soutěže a cíl, šest šipek a luk pro lukostřelbu. Pro velké fanoušky Spirit je zahrnut přátelský náramek se dvěma podkovy pro sbírání. Detaily produktu: Obrázky: 1 Abigail, 1 Ursula Zvířata: 1 kůň Boomerang, 1 kůň Bing Cherry Příslušenství: 3 sudy, 1 terč, 6 šípů, 1 toulec, 1 luk, 1 kompas, 1 cedule, 2 pouzdra, 2 otěže, 2 koňské přikrývky, 2 sedla, 1 taška, 7 silikonových náramků, 2 kempovací čepice, 2 jablka, 1 dětský náramek, 2 podkovy odznaky Věk: od 4 let Pozor Nevhodné pro děti do tří let let věku. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty!


 • PLAYMOBIL ® 1 2 3 AQUA vodní kolo s karuselem 70268
  PLAYMOBIL ® 1 2 3 AQUA vodní kolo s karuselem 70268

  Vodní kolo s karuselem je ideální pro malé fanoušky vody. Nejprve naplňte bazén vodou, pak si malý chlapec může sednout v karuselu a je čas se natáhnout za kliku...

  613.00 Kč
 • PLAYMOBIL ® 1 2 3 AQUA kachna rodina 70271
  PLAYMOBIL ® 1 2 3 AQUA kachna rodina 70271

  Za slunečného počasí je výlet s kachní lodí to pravé. Dívka šťastně vyleze do žluté kachny a odejde na jezero. Po krátké době se k lodi připojilo několik kachňat a..

  249.00 Kč
 • PLAYMOBIL ® SPORTS AKČNÍ střelba na zeď
  PLAYMOBIL ® SPORTS AKČNÍ střelba na zeď

  I penaltové přestřelky musí být trénovány, protože někdy je pro hru rozhodující. Cílem je ostře střílet míč a přesně jej umístit. Ale to vyžaduje hodně školení...

  399.00 Kč
 • SYLVANIAN FAMILY Nábytek - kočárek
  SYLVANIAN FAMILY Nábytek - kočárek

  Sylvanian Families je jedinečná a úchvatná volba výjimečných zvířecích figurek s překrásnými zařízenými domečky a dalšími doplňky. Žijí, pracují a hrají si v..

  166.00 Kč
 • Sylvanian Families® Kočárek pro dvojčata
  Sylvanian Families® Kočárek pro dvojčata

  Díky dostatku místa pro dvě děti a stříšce může jít maminka každý den na výlet s dvojčaty. Podrobnosti: Věk: od 3 let Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje..

  176.00 Kč
 • PLAYMOBIL Kouzelná mořská panna se šnekovou gondolou 70098
  PLAYMOBIL Kouzelná mořská panna se šnekovou gondolou 70098

  Ve všech částech oceánu se mohou skrývat světelné perly. Tato mořská panna také hledá vzácné šperky a některé již našla. Naštěstí je umístí na korálové stojany,..

  501.00 Kč
 • Sylvanian Families Ježkova jeskyně
  Sylvanian Families Ježkova jeskyně

  Sylvanian Families je jedinečný a okouzlující výběr jedinečných zvířecích postav s okouzlujícími a krásnými domy, nábytkem a doplňky. Žijí, pracují a hrají v..

  353.00 Kč


Hledáte Hrací sety? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let a figurky je možné objevit jedinečné playmobil!
© 2020 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt