Ravensburger První obrázky - první slova memory

Ravensburger První obrázky - první slova memory

Ravensburger První obrázky - první slova memory

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Ravensburger
Cena:475.00 Kč
Ravensburger První obrázky - první slova memory 4 (80%) 29 hodnocení

Tento memory ® s extra silnými kartami obsahuje nejkrásnější motivy z obrázkové knížky Helmuta Spannera První obrázky - první slova. Láskyplné a vývojově přiměřené první obrázky - autor Helmut Spanner se o to zasazuje jako nikdo jiný. Jeho obrázková knížka Erste Bilder - Erste Wörter (První obrázky - první slova) patří ke klasice v mateřských školách a hravou formou podporuje nejmenší děti v učení se mluvit. Pro tuto stránku memory byly vybrány nejkrásnější motivy z úspěšné obrázkové knihy. 24 karet je vyrobeno z extra silného kartonu a jsou vhodné i pro menší děti. Tímto způsobem se hravou formou trénují rozpoznávací a řečové dovednosti. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 19 x 19 x 4,8 cm Obsah: 24 karet (12 párů obrázků) z extra silného kartonu. Věk: od 3 let


 • malá noha Domino Rally Frogs
  malá noha Domino Rally Frogs

  Zábavná domino hra s žabami přichází k vám domů barevným designovým způsobem. Mnoho barevných dřevěných herních kousků a sladkých žab lze nastavit tak, aby tvořily..

  589.00 Kč
 • goki Domino hra Dominiques Domino
  goki Domino hra Dominiques Domino

  Motivy. Na dlaždici lze umístit pouze dlaždici, která začíná stejným obrázkem jako předchozí dlaždice. Podrobnosti: rozměry: 10 x 5 x 0,5 cm Díly: 28 Materiál: Dřevo..

  572.00 Kč
 • small foot ® Domino Rally XXL
  small foot ® Domino Rally XXL

  Dnes je Den domina! Tato bohatě vybavená hra domino ze dřeva s 560 kostkami domina a devíti plošinami má vše! Barevné dlaždice lze sestavit do vzrušujících tratí se schody..

  979.00 Kč


Hledáte Pexesa a domino? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | hry a puzzle je možné objevit jedinečné první!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt