Ravensburger mini steps moje oblíbené kostky

Ravensburger mini steps moje oblíbené kostky

Ravensburger mini steps moje oblíbené kostky

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:Ravensburger
Cena:457.00 Kč
Ravensburger mini steps moje oblíbené kostky 4,75 (95%) 24 hodnocení

Útulná sada krychlí se zrcadlovou fólií a různými zvuky. Čtyři měkké kostky nabízejí mnoho možností, jak cítit, slyšet a objevovat. Při házení a kostkování jsou tyto efekty obzvláště jasné a současně vás animují k pohybu a plazit se za sebou. Rozmanité látky a vysoce kvalitní aplikace navíc nabízejí při hraní skutečnou přidanou hodnotu. V zrcadle se vaše dítě může konečně objevit a podpořit tak sebeuvědomění. Údaje o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): přibližně. 15,5 x 10,7 x 20,8 cm 4 kostky měkké látky s různými efekty Věk: od 9 měsíců


 • Kaloo Jungle - Activity -Ball
  Kaloo Jungle - Activity -Ball

  Malá hrací koule vyrobená ze dvou materiálů se živými kontrastními barvami. Obsahuje vibrační funkci a svorku, která vzbudí zvědavost dítěte a podporuje jeho motorické..

  707.00 Kč
 • Yookidoo míček se světlem a hudbou
  Yookidoo míček se světlem a hudbou

  S tímto univerzálním míčem přátel je zábava zaručena. Měkká koule napájená bateriemi se zvířecími tvářemi reaguje na pohyb. Světlo a hudba se aktivují válcováním,..

  499.00 Kč
 • bObles koule růžová 19 cm
  bObles koule růžová 19 cm

  Milujeme míčové hry, protože jsou fantastické pro rozvoj motorických dovedností. koule bObles Ball se dodává v 5 různých velikostech: 7 cm, 11 cm, 15 cm, 19 cm a 23 cm. koule..

  1213.00 Kč
 • Kostka objevu VULLI Sophie la Girafe®
  Kostka objevu VULLI Sophie la Girafe®

  Kostky látky nabízejí celou řadu možností, jak podpořit smyslné vnímání vašeho dítěte! Všestranná a zábavná činnost v každodenním životě. Různé materiály a..

  450.00 Kč
 • KIDS CONCEPT Kostky dřevěné
  KIDS CONCEPT Kostky dřevěné

  51 barevných kostek z borovicového dřeva v úložném dřevěném boxu. Nadčasová klasická hračka, která pomáhá rozvíjet jemnou motoriku dítěte. Postavte co nejvyšší..

  749.00 Kč


Hledáte Míče a kostky? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné ravensburger mini steps moje oblíbené kostky!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt