Rotho Baby design TOP nočník lagunový

Rotho Baby design TOP nočník lagunový

Rotho Baby design TOP nočník lagunový

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nočníky a schůdky na WC
Dodavatel:Rotho Babydesign
Cena:514.00 Kč
Rotho Baby design TOP nočník lagunový 5 (100%) 25 hodnocení

Vysoce kvalitní dětský hrnec z designu Rotho Baby v exkluzivních barvách s perleťovým efektem je pro vaše dítě důležitou pomůckou při vyřizování plen ze zvyku a přibližování se k nezávislému čištění. Zejména na začátku může být váš maličký hravě představen tématem tím, že na nočník položí panenky a vycpaná zvířata. Tímto způsobem je postupně napodobováno chování starších dětí a je podporována kontrola funkce těla a rozvoj rovnováhy. Nočník lze flexibilně umístit kdekoli a vzít s sebou, takže je v případě potřeby vždy po ruce. Díky zapuštěné rukojeti na zádech ji lze snadno přepravovat a vyprazdňovat. Stabilní základna zajišťuje pevné držení, optimální výšku sedadla, zvedání mezi nohama a vysoké opěradlo pro vysoký komfort sezení a ochranu proti postříkání. Jemná dětská pokožka díky matné povrchové struktuře nelepí - pro uvolněný a pohodlný nočníkový trénink. Výroba z vysoce kvalitního materiálu testovaného na chemickou nezávadnost navíc zaručuje dlouhou životnost. Chytrá řešení pro rodiče a děti - Německá značka Rotho Baby design vyvíjí vysoce kvalitní a inovativní výrobky již více než 15 let a je spolehlivou silou v oblasti péče o dítě a dítě. podrobnosti o produktu: Stylové linie s efektními leštěnými a strukturovanými povrchy s vysokým leskem Ergonomické , bezpečné a pohodlné: stabilní noha, optimální výška sedadla, vysoké opěradlo Dvojitá ochrana proti rozstřiku díky spoileru a speciálně tvarovanému vnitřnímu obrysu Matný povrchový obrys v oblasti sedadla zabraňuje tupé kůži od nalepení Pro děti starší 18 měsíců držadlo na zadní straně pro snadné vyprazdňování Snadné čištění: Jednoduše otřete teplou vodou a mýdlem Ideální pro snadné a uvolněné nočník školení Technické údaje: Návrh: laguna Rozměry: šířka x délka x výška: 30,5 x 31,5 x 21,5 cm Materiál: polypropylenový plast


 • My Carry Potty Travel nočník modrá od 18. měsíce
  My Carry Potty Travel nočník modrá od 18. měsíce

  My Carry Potty je jediný nočník, jaký bude vaše batole kdy potřebovat. My Carry Potty byla vynalezena a navržena matkou, aby pomohla s výzvami nočníkového tréninku. Je..

  1037.00 Kč
 • BIG Nočník s volantem
  BIG Nočník s volantem

  Nočník Potty Číslo výrobku: 800056801 Nyní je chození na nočník zábava. Nočník ve stylu BIG-BOBBY-AUT je tu! Je vše hotovo? Zatroubím na mámu, ať mě jde sundat...

  438.00 Kč
 • luppee Dětský nočník WHALE v zelenébílé barvě
  luppee Dětský nočník WHALE v zelenébílé barvě

  Naučit se samostatně chodit na záchod je mnohem snazší, pokud k tomu nočník dítě vybízí. Jakmile vaše dítě uvidí nočník luppee ve tvaru velryby, bude chtít sedět..

  571.00 Kč
 • babyJem Baby WC Trainer - Nočník modrá
  babyJem Baby WC Trainer - Nočník modrá

  Čisté, bezpečné a pohodlné s BabyJem Potty. Nočník kombinuje pohodlí a bezpečnost dětské židle s výhodami omyvatelného nočníku. Zpočátku nočník působí jako sedadlo..

  446.00 Kč
 • LUPPEE WHALE dětský nočník ve žluté barvě
  LUPPEE WHALE dětský nočník ve žluté barvě

  Naučit se samostatně chodit na toaletu je mnohem snazší, pokud vás nočník povzbudí k tomu, aby to dělalo. Jakmile vaše dítě uvidí nočník LUPPEE ve tvaru velryby, bude si..

  660.00 Kč


Hledáte Nočníky? V sekci péče a schůdky na wc je možné objevit jedinečné rotho baby design top nočník lagunový!
© 2021 Tipy pro vaši domácnost: Kontakt